The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا عفونت باعث ایجاد چسبندگی لوله های رحم می شود؟

سوال مخاطب:

آیا عفونت باعث ایجاد چسبندگی می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

هر عفونتی باعث چسبندگی نمی شود، فقط اگر عفونت در لگن ایجاد شود و روی لوله های رحمی و تخمدان ها تاثیر گذاشته و آن ها را به هم بچسباند، شانس بارداری را کاهش می دهد. این عفونت ها در گذشته های نسبتا دور شایع بودند نظیر سوزاک و سل لوله های رحمی که خوشبختانه امروزه کمتر با آن مواجه می شویم. ضمنا اگر عفونت در لگن ایجاد شود و هر چه زودتر با آنتی بیوتیک ها و درمان مناسب مورد مداوا قرار بگیرد، ممکن است اثر زیان باری نداشته باشد. یکی از مواردی که اخیرا بیشتر دیده می شود عفونت رحمی با IUD است که در این حالت باید IUD خارج شده و درمان شروع شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +