The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا بارداری و زایمان در بهبود تخمدان پلی کیستیک (تنبلی تخمدان) موثر است؟

سوال مخاطب:

آیا بارداری و زایمان در بهبود تخمدان پلی کیستیک موثر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی) 

   

در مواردی که تخمدان پلی کیستیک خفیف است تا حدودی ممکن است باعث تنظیم کار تخمدان شود ولی در موارد شدید اثر چندانی ندارد اما موردی که اهمیت دارد این است که چنانچه بیمار سزارین شود بهتر است پزشک تعدادی از فولیکول ها را زمان سزارین با کوتر بسوزاند که این عمل بهترین روش درمانی است و بعد از این عمل اکثرا تخمدان های PCO به حالت طبیعی درخواهند آمد. متاسفانه در بیشتر مواقع جراح ها این عمل را انجام نمی دهند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +