The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا سزارین با بیهوشی کامل عوارضی برای مادر و نوزاد دارد؟

سوال مخاطب:

آیا زایمان سزارین با روش بی‌هوشی کامل عوارضی برای مادر و نوزاد دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

 

بی‌هوشی عمومی در سزارین باید بوسیله‌ی داروهایی انجام شود که کمترین عوارض را برای جنین داشته باشد و باید جراح و عوامل دیگر در آمادگی باشند، زیرا وقتی متخصص بی‌هوشی بیمار را بیهوش می‌کند، جراح باید در کمتر از 4-3 دقیقه نوزاد را خارج کند، در غیر این صورت داروی بی‌هوشی به جنین منتقل شده و نوزاد بعد از به دنیا آمدن دچار خواب آلودگی و ضعف تنفسی می‌شود و گاهی ممکن است مایع آمنیوتیک به داخل ریه وارد شده و نوزاد را دچار مشکل کُند، به خصوص نوزادانی که به چرخش بند ناف یا اختلال جفت و رشد جنین مبتلا هستند. بنابراین بی‌حسی نخاعی به شرط این که متخصص بی‌هوشی تجربه کافی داشته باشد و شرایط بیمار اجازه دهد، قابل اجرا است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +