The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا با فیبروم خارج از رحم می‌توان باردار شد و بر جنین تاثیر ندارد؟

سوال مخاطب:

آیا با وجود فیبروم خارج از رحم می‌توان باردار شد و این موضوع به جنین آسیب نمی‌رساند؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

      

فیبروم‌های خارج رحمی چنانچه بزرگتر از 5-3 سانتی متر نباشند بی‌خطر هستند. ولی اگر اندازه بزرگتر یا تعداد بیشتر از یک عدد داشته باشد، چون در دوران بارداری بزرگتر می‌شود، ممکن است باعث درد و گاهی خونریزی در داخل فیبروم که نیاز به جراحی در دوران بارداری دارد، شود یا اینکه منجر به زایمان زودرس و پارگی کیسه آب شود. گاهی نیز موجب جفت سرراهی می‌گردد که مشکلات فراوانی را در دوران بارداری در بر خواهد داشت.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +