The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مشخصات بارداری پسر قبل از سونوگرافی

وقتی از باردار بودنتان اطمینان حاصل می کنید، احتمالا یکی از اولین و مهم ترین سوالاتتان این است که یک جنین دختر در شکم دارید یا یک جنین پسر البته شاید هم هر دو! به همین دلیل به دنبال مشخصات بارداری پسر و یا مشخصات بارداری دختر می گردید تا با کمک آنها بتوانید جنسیت جنین را حدس بزنید. اگر همین طور است با ما تا پایان این مطلب همراه باشید. 

روش های تشخیص دختر یا پسر بودن جنین بدون سونوگرافی

اطلاع از مشخصات بارداری پسر علاوه بر سرگرم کننده بودن در طی بارداری می تواند تا حدی به شما کمک کند که جنسیت جنین خود را حدس بزنید. نکته بسیار مهم این است که بهترین و مطمئن ترین راه برای تشخیص پسر بودن جنین و یا دختر بودن او، در پایان هفته 16 از طریق انجام سونوگرافی معمولی که به سونوگرافی تعیین جنسیت شهرت دارد، انجام می شود.

در هفته های ابتدایی تکامل، مشخصات جنین پسر در سونوگرافی از نظر دستگاه تناسلی با جنین دختر شباهت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل اقدام به انجام سونوگرافی تعیین جنسیت پیش از 16 هفتگی می تواند سبب سردرگمی والدین گردد.

در این میان نشانه هایی وجود دارد که بر اساس باورهای عمومی شهرت پیدا کرده است. این نشانه ها ادعا می کنند که تشخیص جنین پسر یا دختر در دوران حاملگی از طریق علائم مادر امکان پذیر است. در ادامه برخی از مهم ترین آنها را برای شما بیان می کنیم. بنابراین اگر به دنبال تشخیص دختر یا پسر بودن جنین بدون سونوگرافی هستید، این راهکار ها می تواند برای شما کمک کننده باشد.

1- یکی از مهترین مشخصات حاملگی پسر داشتن و یا نداشتن تهوع صبحگاهی است. اگر تهوع شما در طول بارداری کم است و یا اصلا دچار حالت تهوع نمی شوید، این مساله می تواند از مشخصات جنین پسر در شکم شما باشد.

2- اگر در طی مراجعات منظم شما به سونوگرافی و شنیدن صدای قلب جنین، تعداد ضربان قلب او دائما پایین تر از عدد 140 است، از جمله مشخصات جنين پسر محسوب می شود.

3- از قدیم بین مادران شهرت پیدا کرده است که جنین دختر زیبایی مادر را می گیرد. اگر پوست صورت شما در بارداری دچار جوش و اکنه شده و شفافیت خود را از دست داده احتمالا جنین شما دختر است.

4- چنانچه حس می کنید که موهایتان در بارداری بسیار ضخیم تر و شفاف تر شده است، به احتمال زیاد تشخيص جنين پسر برای شما مطرح خواهد شد.

5- اگر در طی دوران بارداری خود تمایل به غذاهای ترش و شور دارید، از جمله مشخصات بارداري پسر محسوب می شود.

6- احساس سرمای دائمی در پاها در طی بارداری از جمله مشخصات بارداری پسر محسوب می شود.

7- مادر بزرگ ها بر این باورند که دست های خشک و ترک خورده نیز از جمله مشخصات بارداری پسر است.

به یاد داشته باشید که هیچ یک از این نشانه های از نظر علمی قابل تایید نیست و تنها بر اساس باور های عمومی شهرت یافته و نسل به نسل انتقال پیدا کرده است.

 

مطالعه بیشتر:

1- تشخیص جنسیت جنین از روی شکل شکم در دوران بارداری

2- 9 روش سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

3- عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند