The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تشخیص جنسیت جنین از روی شکل شکم در دوران بارداری

هنگام تولد معمولاً پسرها از دخترها بزرگ‌ترند، اما حدس زدن جنسیت از اندازه و شکل شکم، بحثی کاملاً جداگانه است! همان طور که بدن شما در هر مرحله متفاوت بارداری دگرگون می‌شود، نمی‌توانید خود را با دیگر بانوان مقایسه کنید. یادتان باشد، هر بارداری بی همتاست.

هر خانمی فرزندش را به گونه‌ای متفاوت حمل می‌کند، حتی برای برخی از یک بارداری تا دیگری نیز با هم فرق دارند. صرف نظر از اینکه در دوران بارداری تا چه حد دُرشت یا ریز هستید، مقایسه شکمتان با دیگران بسیار وسوسه‌انگیز است.

عوامل موثر بر شکل شکم در دوران بارداری

1- اگر فرزندتان در عرض شکم دراز کشیده باشد، پهلوی شکمتان پهن تر خواهد بود

احتمالاً شکل شکم شما از روشی که فرزندتان دراز کشیده است، تاثیر می‌پذیرد. به گفته نرس ماما، ماری آلوس، اکثر بچه‌ها با سر و صورتی به سمت پایین در رحم دراز می‌کشند، اما درصدی از بچه‌ها وضعیت‌های متفاوتی به خود می‌گیرند. امکان دارد بچه‌ای که در عرض شکم دراز کشیده است، شکل شکم را تغییر دهد. اگر فرزندتان در عرض شکم دراز کشیده است، پهلوی شکمتان پهن‌تر خواهد بود. اگر فرزندتان سر به بالاست، بالای شکمتان بزرگ می‌شود یا اگر بچه سر به پایین است، شاید شکم پایین‌تر باشد. همچنین باید به یاد بسپارید که مایع آمنیوتیک، اندازه رحم شما، اندازه بچه و اندازه جفت همگی در اندازه شکم موثرند.

2- عموماً اندازه شکم ارتباطی به بزرگ یا کوچک بودن اندازه بچه ندارد.

عموماً اندازه شکم ارتباطی به بزرگ یا کوچک بودن اندازه بچه ندارد، اما اگر فرزندتان به نسبت سنش دُرشت است (بزرگ‌تر از حد میانگین جنین در آن هفته از بارداری)، پزشک شما پیش از بررسی عوامل دیگر، ابتدا احتمال ابتلا به دیابت را بررسی خواهد کرد. اگر در حدود هفته بیست و هشتم تا سی‌ام، فرزندتان برای مدت بارداری‌اش بزرگ باشد، پزشک یا ماما شما را برای آزمایش گلوکز (قند) می‌فرستد تا احتمال دیابت بارداری از رده خارج شود. اما مادرانی وجود دارند که بدون ارتباط با دیابت بارداری فرزند درشتی دارند، و این به سابقه خانوادگی مرتبط می‌شود.

3- اگر فرزندتان سر به بالاست، بالای شکمتان بزرگ می‌شود یا اگر بچه سر به پایین است، شاید شکم پایین تر باشد.

 

آیا از روی شکل شکم در دوران بارداری می توان جنسیت جنین را تشخیص داد؟

گرچه از نظر علمی هیچ پایه و اساسی برای تعیین جنسیت جنین از روی شکل شکم مادر وجود ندارد، اما در برخی فرهنگ ها باورهایی در میان افراد وجود دارد که می گوید شکل شکم مادر باردار خصوصا در ماه های آخر بارداری می تواند نشان دهنده ی جنسیت جنین باشد.

شکل شکم مادر در فرزند پسر: در این حالت شکم مادر معمولا به شکل یک توپ گرد در می آید که کمی از کناره ها (پهلوها) فاصله گرفته و از وسط به طرف جلو برآمده شده است. 

شکل شکم مادر در فرزند دختر: در این حالت رشد شکم به صورت عرضی پیشرفت می کند و بیشتر در نواحی پهلوهای مادر مشهود است.

 

مطالعه بیشتر:

1- اندازه شکم مادر در دوران بارداری

2- علت بالا بودن شکم در دوران بارداری

3- کوچک بودن شکم در بارداری نشانه چیست؟

4- بزرگ بودن شکم در بارداری

5- 7 عامل موثر بر شکل و اندازه شکم در دوران بارداری

6- اندازه شکم در ماه اول بارداری

7- علت پایین بودن شکم در بارداری