The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

شناخت بهترین زمان مناسب نزديكي براي بارداري

اگر قصد دارید خانوادتان را گسترش دهید و به این منظور به دنبال پیدا کردن زمان مناسب نزديكي براي بارداري می گردید، اولین نکته شناختن سیکل ماهانه است. زمان نزديكي براي باردار شدن درواقع همان روزهای تخمک گذاری و یا بازه زمانی تخمک گذاری است. که شامل چندین روز در طی دوره های ماهانه بوده و برای هر بانو مختص خودش است. شناختن این بازه زمانی و آمیزش در مناسب ترین زمان به شما کمک خواهد کرد تا هرچه سریع تر طعم شیرین مادر شدن را بچشید.

راه های افزایش احتمال باردار شدن

برخلاف مردان که هر روز اسپرم تازه تولید می کنند و توانایی باروری آنها در روزهای مختلف ماه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد، شرایط بانوان به گونه ای است که فقط در برخی از روز های ماه توانایی باروری دارند که تحت عنوان بازه باروری از آن یاد می شود و همان زمان مناسب نزديكي براي بارداري است.. دانستن و شناختن چرخه ماهانه تان یکی از مهمترین کارهایی است که می‌توانید برای افزایش احتمال باردار شدن خود انجام دهید. هر چه زودتر چرخه خود را بدانید، بهتر است. زیرا شما اطلاعات بیشتری دارید و درک بهتری از زمان احتمالی بارداری خواهید داشت.

بسیاری از بانوان دارای چرخه ۲۸ روزه هستند و این به آنها در حدود ۵ تا ۶ روز در ماه شانس افزایش احتمال باروری می‌دهد. برای ترسیم برنامه باروری خود باید از روز شروع آخرین دوره خود مطلع باشید. این روز اول چرخه شما است.

 

تعیین بهترين زمان آميزش براي بارداري

اکثر بانوان در روزهای ۱۱ تا ۲۱ بعد از اولین روز آخرین قاعدگی تخمک گذاری می‌کنند. این بهترين زمان نزديكي براي بارداري شما است و زمانی است که شما باید برای باردار شدن اقدام به مقاربت کنید.

1- تعیین زمان تخمک گذاری

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان تخمک گذاری هستید، می‌توانید دمای پایه بدن خود را نیز در نظر بگیرید. بررسی دمای پایه شما با استفاده از دماسنج پایه بدن می‌تواند به شما در محاسبه دقیق‌تر زمان تخمک گذاری کمک کند زیرا این دما در روز تخمک گذاری نیم تا یک درجه افزایش می یابد. توجه به بدنتان می‌تواند شما را به مکانی که در چرخه دارید هدایت کند. ردیابی دمای پایه بدن، جای خوبی برای شروع است. اما این تنها چیزی نیست که بدن شما می‌تواند در مورد باروری به شما بگوید.

2- توجه به ترشحات واژن

یکی دیگر از راهکارهای پیدا کردن بهترين زمان نزديكي براي باردار شدن، توجه به کیفیت ترشحات واژن است. با توجه کردن به تغییر مخاط دهانه رحم در طی چرخه عادت ماهانه، می‌توانید پیش بینی کنید که چه زمانی تخمک گذاری اتفاق می‌افتد و زمان مناسب نزديكي براي بارداري چه وقتی است. اگر متوجه شدید که ترشح واژن بیش از حد معمول است، به خصوص اگر آبکی و کش‌دار باشد، ممکن است شما نزدیک به زمان تخمک گذاری باشید. 

3- استفاده از کیت های تخمک گذاری

از جمله ساده ترین و دقیق ترن روش ها برای یافتن زمان مناسب نزديكي براي باردار شدن، استفاده از کیت های تخمک گذاری است. در زمان تخمک گذاری مقدار هورمون LH به طرز چشمگیری در بدن شما افزایش می یابد، این کیت ها که در واقع طریقه مصرف آنها مشابه بی بی چک است، بررسی می کنند که آیا مقدار هورمون LH در بدن شما افزایش یافته یا نه و به این طریق بازه باروزی را به شما نشان می دهند.

وقتی به طور منظم از کیت های تخمک گذاری استفاده کنید، خواهید دید که با نزدیک شدن به روز تخمک گذاری و در روزهای ابتدایی بازه تخمک گذاری، به جز خط کنترل، یک خط کمرنگ بر روی کیت ظاهر شده و در روز بعد پر رنگ تر می شود. وقتی خط تست به پر رنگ ترین حالت خود رسید در واقع شما وارد بهترين ساعات آميزش براي بارداري شده اید که در آن زمان یا تخمک گذاری بسیار نزدیک است و یا به تازگی انجام شده است. بنابراین با تهیه یک بسته کیت تخمک گذاری و استفاده دقیق و منظم از آنها به راحتی زمان مناسب نزديكي براي بارداري را پیدا کنید. 

دانستن زمان تخمک گذاری و در نتیجه زمان باروری اولین قدم است. داشتن رابطه جنسی در طول زمان باروری نیز قدم دوم است در مرحله بعد باید بدانید که براي بارداري بعد از نزديكي چه بايد كرد.

رابطه جنسی قبل از زمان تخمک گذاری مورد انتظار شما می تواند به محاسبه هرگونه تغییرات در زمان تخمک گذاری کمک کند. اسپرم همچنین می تواند به مدت چندین روز در بدن شما زنده بماند. داشتن  تعدادی اسپرم فعال در بدن شما می تواند به افزایش شانس بارداری شما کمک کند.

هنگامی که تخمک گذاری می کنید، تخمک های شما فقط ۱۲ تا ۱۴ ساعت برای تماس با اسپرم فرصت دارند. اگر بدانید که‌چه زمانی تخمک گذاری می کنید، می توانید قبل از تخمک‌ گذاری رابطه جنسی برقرار کنید. این می تواند به شما اطمینان دهد که تعدادی از اسپرم های کم تحرک بتوانند به موقع به تخمک برسند.

اگر زمانی که شما در حال باروری نیستید، اسپرم ها خود را به مقصد نهایی برسانند، آنها هدر نمی روند. بعد از تخمک گذاری، رابطه جنسی داشته باشید تا شانس برخی از اسپرم های پر تحرک را برای دیدار با تخمک افزایش دهید.

فراموش نکنید همچنان که این مسیر را ادامه می دهید، از این روند لذت ببرید. استرس به باروری کمکی نمی کند، بنابراین در صورت امکان از رابطه جنسی منفعلانه و همراه با استرس خودداری کنید. ارگاسم احتمال اینکه اسپرم با موفقیت به سمت تخمک شما حرکت کند را افزایش می دهد. با خواندن این متن دریافتید که زمان مناسب نزديكي براي بارداري کار دشواری نیست و به راحتی می توان به نتیجه مطلوب رسید.

 

مطالعه بیشتر:

1- آیا ادرار بعد از نزديكي و بارداري با یکدیگر تداخل دارند؟

2- برای بارداری در هفته چند بار نزديكي كنيم؟

3- آموزش پوزیشن صحیح نزدیکی و نحوه آميزش براي باردار شدن

 

دیگر مطالب اقدام به بارداری و نکات مهم برای اقدام بارداری صحیح

مطالب دیگر این دسته بندی را می توانید در این بخش مشاهده کنید