The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

برای بارداری در هفته چند بار نزديكي كنيم؟

وقتی تصمیم می گیرید که خانواده خود را گسترش دهید، باید ابتدا بدانید که چه زمانی لازم است برای باردار شدن اقدام کنید و برای کسب نتیجه مطلوب در هفته چند بار نزديكي كنيم. اطلاع از این موضوع که فاصله دو نزديكي براي بارداري چقدر باید باشد، خیلی بیشتر از آنچه گمان کنید به مادر شدن شما کمک خواهد کرد. بعلاوه مقاربت های مکرر و هر روز نیز شانس مادر شدنتان را به شدت کاهش می دهد.

چند بار نزديكي براي بارداري لازم است؟

بسیاری از زوجین گمان می کنند که برای باردار شدن هرچه سریع تر باید هر روز نزدیکی داشته باشند. اما نزديكي هر روز براي بارداري نه تنها به مادر شدنتان کمکی نمی کند، بلکه آن را تعویق خواهد انداخت. بنابراین چند بار نزديكي براي بارداري لازم است؟ هفته اي چند بار نزديكي كنيم تا هرچه سریع تر باردار شویم؟

داشتن رابطه جنسی لذت بخش و در زمان های مناسب دروازه ای به سوی باردار شدن است. توصیه می شود زوج هایی که سعی در بچه دار شدن دارند، یک روز در میان رابطه داشته باشند. فاصله نزديكي براي بارداري باید به گونه ای تنظیم شود که اسپرم ها فرصت زمانی کافی برای بالغ شدن را داشته باشند. درواقع 64 روز طول می کشد تا یک اسپرم از مرحله سلول زایای اولیه به اسپرم بالغ تبدیل شود بنابراین نزدیکی های مکرر و هر روز سبب می شود که اسپرم ها قبل از بلوغ، از دستگاه تناسلی آقایان خارج شوند. اسپرم های نابالغ توانایی لقاح ندارند و نمی توانند تخمک را بارور کنند. بنابراین اگر می پرسید که برای باردار شدن در طول هفته چند بار نزديكي كنيم؟ در پاسخ به شما می گوییم که نزدیکی دو تا سه بار در هفته به صورت یک روز در میان بهترین حالت برای باردار شدن است.  اکثر بانوان در طول یک سال به طور طبیعی باردار می‌شوند. برخی از بانوان حتی قادر به بارداری در اولین ماه تلاش هستند. با این حال، طبیعی است که بلافاصله باردار نشوید، بنابراین اگر چندین ماه طول کشید ناامید نشوید. در مورد هر یک از نگرانی‌های خود با پزشک تان گفتگوی صریح و راحتی داشته باشید. بسته به سن شما و سایر عوامل موثر، ممکن است پزشک شما بخواهد آزمایش‌های باروری و درمان‌ها را زودتر از یکسال شروع کند.

 

بهترين فاصله نزديكي براي بارداري (در هفته چند بار نزديكي كنيم؟)

هنگامی که شما در حال انجام یک مأموریت برای باردار شدن هستید، ممکن است در این امر زیاده روی کنید. تعداد دفعاتی که شما رابطه جنسی دارید، به اندازه زمان انجام آن مهم نیست. در حقیقت، بنابر دلایلی که توضیح داده شد، مقاربت بیش از حد می تواند تأثیر منفی بر توانایی شما در باردار شدن بگذارد.

داشتن رابطه جنسی بیش از حد نرمال می تواند آن را به یک وظیفه جدی تبدیل کند. این امر می تواند تأثیر منفی بر هورمون های تولید شده در هنگام مقاربت، داشته باشد- هورمون هایی که‌ برای یک بارداری موفق بسیار حیاتی هستند. تحقیقات همچنین نشان می دهند که انزال مکرر می تواند میزان اسپرم موجود را کاهش دهد.

برقراری رابطه جنسی در زمان های صحیح، بلیط برنده شما برای بارداری خواهد بود. بنابراین ادامه دهید و برای داشتن یک روحیه خوب و یک شب عاشقانه برنامه ریزی کنید. وقتی می پرسید که در هفته چند بار نزديكي كنيم، در یک کلام باید گفت برای نتایج بهتر، یک روز در میان یا هر دو روز یک بار مقاربت کنید.

 

مطالعه بیشتر:

1- 7 خاصیت درمانی رابطه جنسی یا نزدیکی کردن

2- آیا داشتن رابطه جنسی سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند؟

3- آموزش پوزیشن صحیح نزدیکی و نحوه آميزش براي باردار شدن

 

دیگر مطالب اقدام به بارداری و نکات مهم برای اقدام بارداری صحیح

مطالب دیگر این دسته بندی را می توانید در این بخش مشاهده کنید