The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

راه های سفید شدن پوست نوزاد بعد از تولد چیست؟

احتمالا در دوران بارداری مدام عکس نوزادان سفید و تپلی را نگاه کرده و با خود گمان می کنید که به زودی یکی از این فرشته های کوچولو را به دنیا خواهید آورد. اما بعد از زایمان شاید رنگ پوست نوزادتان شما را کمی غافلگیر کند!! گرچه نوزاد هرشکلی که باشد زیباترین فرشته زمینی برای والدینش است اما در این متن قصد داریم راه های سفید شدن پوست نوزاد بعد از تولد را برای شما بیان کنیم.

راه های سفید شدن پوست نوزاد بعد از تولد:

اگر نوزادی سفید می خواهید، راهکارهای زیر را برای طراوت، شادابی و مراقبت از پوست او امتحان کنید:

  • دمای مناسب برای حمام

مهم است که پوست نوزاد شما در معرض دمای مناسب آب قرار بگیرد. آب خیلی سرد یا گرم می‌تواند به پوست حساس او آسیب برساند و آن را تیره‌تر سازد.

دمای زیاد می‌تواند رنگ پوست نوزاد را تیره کند.

برای جلوگیری از چنین شرایطی همیشه دمای آب حمام برای نوزاد را با ریختن چند قطره آن روی پوست خود امتحان کنید. برای شستن بدن و صورت نوزاد باید از آب ولرم استفاده کنید.

  • مرطوب‌ کردن

برای نرم و زیبا نگه داشتن پوست نوزاد باید از پوست او به خوبی مراقبت کنید.

فقط از مرطوب‌کننده‌ها و محصولات دیگر با کیفیت برای تقویت یا سفید کردن پوست نوزاد استفاده کنید.

برای گرفتن بهترین نتیجه مرطوب‌کننده نوزاد را سه یا چهار بار در روز بمالید. این کار باعث می‌شود پوست رطوبت و مواد مغذی از دست رفته خود را بازیابد و سالم و درخشان به نظر برسد. مرطوب کردن همچنین مانع از خشکی پوست می‌شود.

  • حمام آفتاب

مهم است نوزاد خود را اوایل صبح در معرض نور خورشید قرار دهید تا تولید ویتامین D طبیعی را تقویت کنید.

باید او را به شکلی مناسب در معرض نور آفتاب قرار دهید و پس از آن با آب ولرم بشویید.

اما هرگز نباید پوست نوزاد را به مقدار زیاد در معرض نور آفتاب شدید قرار بدهید، چراکه این کار باعث سوختگی و آسیب به پوست او می‌شود.

  • از صابون استفاده نکنید

از دیگر راه های سفید شدن پوست نوزاد بعد از تولد، استفاده نکردن از صابون است. از صابون زبر و خشن برای پوست نوزاد استفاده نکنید چراکه می‌تواند منجر به پوسته‌پوسته شدن آن و خشک شدن پوست ‌شود.

می‌توانید با استفاده از شیر نجوشیده و گلاب یک ترکیب خانگی درست کنید. این ترکیب را آرام روی پوست نوزاد بمالید و با آب ولرم بشویید.

همچنین می‌توانید از صابون مخصوص نوزادان یا گلیسیرین کودکان استفاده کنید چرا که این محصولات حاوی درصد کمتری از سدیم است و به پوست حساس نوزاد آسیب نمی‌رساند.

 

بیشتر بدانید:

1- چرا رنگ پوست نوزادم نارنجی است؟

2- مشکلات پوستی رایج در نوزادان و شیرخواران

3- شناخت انواع همانژیوم نوزادی و عوارض آن ها

4- نحوه مراقبت از پوست نوزاد

منبع: wikipedia