The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چگونه می‌توان اندازه پوشک نوزاد را تخمین زد؟

والدین نباید صرفاً با راهنمای نوشته شده بر روی بسته پوشک اندازه آن را پیدا کنند. گاهی اوقات علائم بهتری وجود دارد که براساس آن می‌توان اندازه پوشک را تشخیص داد. اگر شما نیز همانند تعداد بسیار زیادی از والدین دقیقا نمیدانید که اندازه پوشک مناسب برای فرزندتان کدام است، این متن را مطالعه کنید.

چگونه می‌توان اندازه پوشک بچه را تخمین زد؟

پوشک ها شباهت زیادی با شلوار جین دارند، مطمئناً همه مارک‌ها دارای اندازه‌های مشابه هستند، اما اندازه دو در بعضی از مارک‌ها همانند اندازه چهار در بعضی دیگر از مارک‌ها است.

چرا اندازه پوشک نوزاد مهم است؟

زیرا والدین نه تنها می‌خواهند که کودکان شان راحت باشند، بلکه باید احتمال نشت کردن و رطوبت را که معمولاً هنگام استفاده از سایز نامناسب پوشک رخ می‌دهد محدود کرد. به نظر می‌رسد که اهمیت آن برای والدینی که سعی می‌کنند وضعیت پوشک فرزندشان را تحت نظر داشته باشند بسیار زیاد است. به گفته تانیا آلتمن، اگر پوشاک کودک شما به خصوص در شب شروع به نشت زیاد یا خیس شدن کند، ممکن است به این معنی باشد که شما نیاز دارید یک سایز بالاتر را انتخاب کنید.

نشانه های نامناسب بودن اندازه پوشک نوزاد

اگر متوجه شدید که پوشک در قسمت ران و شکم خیلی تنگ است و هنگام مالیدن بدن او را تحریک می‌کند، این نشانه‌ای است که باید از پوشک سایز بزرگتر استفاده کنید. استفاده از سایز بزرگتر تنها به معنای ایجاد فضای مناسب برای کودک در حال رشد نیست، بلکه به معنای اضافه کردن پارچه بیشتر برای جذب آب است. آلتمن می‌گوید: "اگر یک بار با پوشک خیلی خیس، نشت و رطوبت مواجه شوید، حتماً سایز بزرگتر را مورد استفاده قرار خواهید داد. زیرا شما مجبور خواهید شد لباس کثیف شده کودک را تعویض کنید، همه چیز را بشویید، کودک را حمام کنید و گاهی اوقات باید لباس های کثیف شده را دور بیندازید که خیلی ناخوشایند است. بنابراین هنگامی که با نشت روبرو شدید باید اندازه پوشک را تغییر دهید. "

پوشک خیلی بزرگ انتخاب نکنید

متاسفانه انتخاب زودهنگام پوشک بزرگتر نیز نتایج منفی خواهد داشت: هر چه وزن پوشک بیشتر باشد، آویزان‌تر و شل تر می‌شود و دکمه‌های اطراف ران‌ها به صورت برجسته‌ به نظر می‌رسند که همین امر می‌تواند منجر به نشت شود. با این وجود آلتمن می‌گوید بسیاری از والدین ممکن است ترجیح دهند که شب‌ها از پوشک سایز بزرگتر استفاده کنند تا حداکثر میزان جذب را داشته باشد و در طول روز که پوشک دائماً تعویض می‌شود از اندازه کوچکتر استفاده شود. اغلب والدین شب‌ها اندازه بزرگتر پوشک را انتخاب می‌کنند، زیرا شب‌ها که کودکان در خواب هستند و تعویض پوشک کمتر انجام می شود، با پوشک بزرگتر امکان نشتی کاهش می‌یابد اما در طول روز پوشک کوچکتر راحتی بیشتری برای کودک فراهم می‌کند.

دستورالعمل اندازه پوشک این است:

اندازه صحیح و مناسب پوشک را براساس سن و وزن او خریداری کنید و زمانی که پوشک تنگ شد و یا نشت کردن شروع شد یک سایز بزرگتر بخرید. اما پوشک‌ها شاهکار پیچیده مهندسی هستند و امروزه هیچ دو پوشکی یکسان نیستند. انتخاب اندازه و مدل در وهله اول می‌تواند یک آزمایش و خطا باشد و رعایت اندازه مناسب می‌تواند گیج کننده باشد، به خصوص هنگامی که از مارک‌های مختلف استفاده می‌کنید.

یک پوشک استاندارد سایز ۳ ممکن است در یک پوشاک مارک دیگر عدد متفاوتی داشته باشد و حالا شرکت‌های بین‌المللی بسیاری پوشاک تولید می‌کنند. در برخی کشورها نوعی پوشک تجزیه‌ پذیر تولید می‌شود که به جای ۶ سایز (برخلاف آمریکا) دارای ۴ سایز است.

آلتمن می‌گوید: "مارک‌های اصلی پوشک، پوشک‌هایی با سایز یکسان و مدل‌های مختلف تولید می‌کنند که در موارد مختلف کاربرد دارند. حتی برای وفاداران به یک مارک، تغییر از یک اندازه به اندازه دیگر می‌تواند سخت باشد. به این دلیل که رشد نوزادان با هم متفاوت است که می‌تواند منجر به صرف نظر از یک سایز یا لزوم تغییر مارک مورد مصرف برای پیدا کردن سایز مناسب کودک شما شود. پوشک نیز دقیقاً مانند لباس و اسباب بازی مختص وزن و سنین خاص ساخته می‌شود. همیشه نگاه کردن به نکات روی بسته ایده خوبی است. اما برخی از نوزادان ممکن است بزرگتر، لاغرتر یا قد بلندتر باشند که در این صورت باید پوشک را براساس اندازه او پیدا کنید. آلتمن می‌گوید: "من معمولاً به والدین می‌گویم که نباید برای مدت زیادی از یک سایز خاص استفاده کنند، زیرا نوزادان به قدری سریع رشد می‌کنند که قبل از اینکه بفهمید، پوشک برای آنان کوچک می‌شود."

در مورد انتخاب درست اندازه پوشک مهم این است که هر بار فقط تعداد کمی از یک سایز خریداری کنید. مطمئناً بسیار سخت اما با وجود دسترسی به انواع پوشاک و خرید اینترنتی آنها این کار عملی است و بسیار بهتر از نگرانی از اندازه نامناسب پوشاک خواهد بود. والدین نیز می‌توانند با دیدن علائم تشخیص دهند که اندازه پوشک برای نوزادان مناسب نیست. یک نکته مهم برای کنار آمدن با همه این موارد این است که به خاطر داشته باشید که این مشکل بزرگی نیست. مطمئناً استفاده طولانی مدت از سایز نادرست پوشک خوب نیست، اما خطرناک نخواهد بود، مگر اینکه این مسئله بسیار مهم باشد و در چنین مواردی شما قطعاً متوجه خواهید شد.

 

 بیشتر بدانید:

1- راهنمای خرید پوشک

2- توصیه های کاربردی درباره پوشک بچه

3- زمان تعویض پوشک نوزاد هر چند ساعت است و نکات کاربردی

4- 3 مزیت پوشک های یکبار مصرف نسبت به پوشک های نخی یا کهنه

?پرسش و پاسخ های چگونه می‌توان اندازه پوشک نوزاد را تخمین زد؟

چرا اندازه پوشک نوزاد مهم است؟

زیرا والدین نه تنها می‌خواهند که کودکان شان راحت باشند، بلکه باید احتمال نشت کردن و رطوبت را که معمولاً هنگام استفاده از سایز نامناسب پوشک رخ می‌دهد محدود کرد.

نشانه های نامناسب بودن اندازه پوشک نوزاد چیست؟

اگر متوجه شدید که پوشک در قسمت ران و شکم خیلی تنگ است و هنگام مالیدن بدن او را تحریک می‌کند، این نشانه‌ای است که باید از پوشک سایز بزرگتر استفاده کنید. استفاده از سایز بزرگتر تنها به معنای ایجاد فضای مناسب برای کودک در حال رشد نیست، بلکه به معنای اضافه کردن پارچه بیشتر برای جذب آب است.

چرا نباید پوشک بزرگ برای بچه انتخاب کنیم؟

متاسفانه انتخاب زود هنگام پوشک بزرگتر نیز نتایج منفی خواهد داشت: هر چه وزن پوشک بیشتر باشد، آویزان‌تر و شل تر می‌شود و دکمه‌های اطراف ران‌ها به صورت برجسته‌ به نظر می‌رسند که همین امر می‌تواند منجر به نشت شود.

میتوانم شب ها پوشک بزرگ به برای بچم استفاده کنم؟

بسیاری از والدین ممکن است ترجیح دهند که شب‌ها از پوشک سایز بزرگتر استفاده کنند تا حداکثر میزان جذب را داشته باشد و در طول روز که پوشک دائماً تعویض می‌شود از اندازه کوچکتر استفاده شود. اغلب والدین شب‌ها اندازه بزرگتر پوشک را انتخاب می‌کنند، زیرا شب‌ها که کودکان در خواب هستند و تعویض پوشک کمتر انجام می شود، با پوشک بزرگتر امکان نشتی کاهش می‌یابد اما در طول روز پوشک کوچکتر راحتی بیشتری برای کودک فراهم می‌کند.

منبع: fatherly