The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

لباس مناسب نوزاد در فصل بهار و 10 نکته در مورد لباس نوزاد

افرادی که تازه طعم شیرین مادر شدن را چشیده اند، معمولا برای هر چیزی سوال خواهند کرد، مثلا می پرسند که طرز صحیح لباس پوشیدن در فصول مختلف سال، با توجه به گرمی و سردی هوا چگونه است؟ لباس مناسب نوزاد در فصل بهار چیست؟ هر فصل چالش جدیدی برای لباس پوشاندن به نوزاد محسوب‌‌‌‌ می‌شود. در این مقاله به نکاتی اشاره‌‌‌‌ می‌کنیم که حین پوشاندن لباس‌‌‌‌های بهاری به نوزادتان باید به آنها توجه داشته باشید.

لباس مناسب نوزاد در فصل بهار

بهار فصلی است که هوا تقریبا خنک است و گاهی هم سرد می شود. در این متن برای شما شرح خواهیم داد که در فصل بهار باید چه لباسی را به تن نوزادتان بکنید تا حدالامکان دچار بیماری نشود. 

1- لایه به لایه بپوشانید:

لباس نوزادی مناسب فصل بهار باید لایه لایه باشد. همانطور که خودتان برای تنظیم دما لایه لایه لباس‌‌‌‌ می‌پوشید به کودکتان هم یک پیراهن آستین کوتاه و روی آن یک آستین بلند و در صورت نیاز ژاکتی سبک بپوشانید. جوراب و شلوار و کفش مناسب را از یاد نبرید. اگر گاهی دمای هوا پایین‌‌‌‌ می‌آید همیشه هنگام پیاده روی شنلی همراه داشته باشید تا دور کودکان کم سن‌تان بپیچید.

2- از لباس‌‌‌‌های سرهمی استفاده کنید:

یک لباس مناسب نوزاد در فصل بهار سرهمی است. برای نوزادان و شیرخواران‌‌‌‌ می‌توانید از لباس‌‌‌‌های سرهمی کلاه دار استفاده کنید که لایه داخلی کتان است و لایه بیرونی گرمی دارد.

3- از ساق بند استفاده کنید:

یکی از روش‌‌‌‌های گرم نگه داشتن پا‌‌‌‌های کودکان استفاده از ساق بند است که‌‌‌‌ می‌توانید آن را روی شلوار یا زیر آن پای کودک کنید و با گرم شدن هوا آن را در آورید.

4- کلاه را از یاد نبرید:

برای فصل بهار که هوا نسبتا هنوز خنک است‌‌‌‌ می‌توانید از کلاه‌‌‌‌‌های سبک تر از جنس نخ که البته هنوز هم کمی سر را گرم نگه‌‌‌‌ می‌دارند استفاده کنید.

5- جوراب پای کودک کنید:

میتوانید از جوراب‌‌‌‌‌های فانتزی برای کودکتان استفاده کنید و در عین زیبا کردن ظاهرش پاهایش را گرم نگه دارید.

6- سوئیشرت تهیه کنید:

یکی از لباس‌‌‌‌های مناسب فصل بهار سوئیشرت است که در دو نوع آستین بلند و کوتاه وجود دارد و‌‌‌‌ می‌توانید بر حسب آب و هوا و دمای محیط آن را به فرزند خود بپوشانید.

7- جین سرهمی را امتحان کنید:

شلوار‌‌‌‌های پیشبنددار یا جین‌‌‌‌‌های سرهمی از دیگر مدل‌‌‌‌‌های همه پسند در فصل بهار است که ظاهر کودکان را زیباتر و جذاب تر‌‌‌‌ می‌کند.

8- بارانی بپوشانید:

اگر از وضعیت باد و بارش‌ها و دمای هوا اطلاعات کافی ندارید همیشه برای فرزندتان بارانی همراهتان باشد.

9- رنگارنگ بپوشانید:

لباس مناسب نوزاد در فصل بهار رنگارنگ است. هر چه در فصل زمستان لباس‌‌‌‌های تیره به تن نوزاد و کودکتان کردید کافی است. با آغاز بهار لباس‌‌‌‌های شاد و رنگارنگ به او بپوشانید.

10- از کریر کمک بگیرید:

نوزادتان را درون کریر بگذارید، ملحفه یا یک پتوی سبک روی او بیندازید و به آرامش خیال با هم به گردش بروید.

 

بیشتر بدانید:

1- چگونه به نوزاد لباس بپوشانیم؟

2- چقدر لباس تن نوزاد کنیم ، نکات مراقبت در زمستان

3- راهنمای خرید لباس کودک و نوزاد

4- چک لیست لوازم سیسمونی برای سال اول بچه

منبع: mom365