The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

وقت گذاشتن برای کودکان چه فایده ای برای فرزند من دارد؟

بیشتر روزها، در تمام شبانه روز ما آنقدر به نیازهای کودکان خود مشغول هستیم که به سختی وقت استراحت برای چای را داریم! پخت و پز غذا، شستن ظروف، شستن لباس، مرتب کردن اسباب بازی و کتاب، نظم و انضباط دادن به شیطنت های کودک و آموزش های کوچک نیز موارد دیگری هستند که باید انجام شوند. با وجود این همه هیاهو در خانه در طول روز، حتی فکر کردن در مورد وقت گذاشتن برای کودکان و کارهایی ازجمله بیرون بردن فرزندتان برای یک تفریح دو نفره، مسخره به نظر می رسد! ممکن است بپرسید "چه کسی قرار است کارهای خانه را ببیند؟" وقت گذاشتن برای کودکان چه فایده ای برای فرزند من دارد؟ آیا وقت گذاشتن پدر برای فرزند نیز به اندازه مادر مهم است؟ در ادامه می خواهیم درمورد اهمیت وقت گذاشتن برای فرزندان با شما گفت و گو کنیم.

اهیت وقت گذاشتن برای کودکان چیست؟

اگرچه بیرون بردن فرزند خود به تنهایی می تواند یک کار دلهره آور باشد. اما پیدا کردن زمان های منظم برای وقت گذراندن با فرزند خود، جایی که رابطه شما به طور قابل توجهی توسعه می یابد و تجارب به طور معناداری به اشتراک گذاشته می شوند، چیزهای زیادی بدست می آید.

برای وقت گذاشتن برای کودکان لازم است با هم خاطره بسازید

"وقت ارزشمندترین چیزی است که یک انسان می تواند صرف کند." تئوفراستوس اکثر مقالات مربوط به والدین در این باره صحبت می کنند، اما این نکته قابل تامل ارزش انجام دادن را دارد. به جای خریدن هدیه های گران قیمت یا وعده های غذایی مفصل، یکی از بهترین راه های نشان دادن عشق به فرزندتان این است که وقت خود را صرف گذراندن با او کنید. این بیان ملموس میزان ارزش آنها در چشمان شما و اهمیت آنها برای شماست که سبب می شود فعالیتها یا کارهای دیگر را رها می کنید تا فقط با آنها باشید. فرزندان شما در اعماق وجودشان اهمیتی نمی دهند که شما چه برنامه ای را برای وقت گذراندن با آنها در نظر بگیرید آنها فقط شما را می خواهند.

 عشق خود را نشان دهید

برای همه مواقعی که شما نیاز به ایجاد نظم و انضباط یا "محبت سختگیرانه" دارید، به یاد داشته باشید که باید حتی بیشتر وقت خود را صرف "سپرده گذاری" عشق به حساب بانکی احساسی فرزند خود کنید.

گری چاپمن، نویسنده کتاب "پنج زبان عشق" توصیف می کند که چگونه هر شخص، کودک و بزرگسال عشق را به روش منحصر به فرد خود می دهد و می گیرد. هر یک از آنها یک "بانک عشق" دارد که می تواند توسط شما و دیگران که مرتباً با آنها تعامل دارند پر یا تخلیه شود. هر بار که با زبان عشق کودک خود با او صحبت می کنید، "سپرده" می گذارید و به او قدرت عاطفی و امنیت لازم را می دهید. به همین ترتیب، اگر آنها را مورد مواخذه قرار دهید یا امتیازاتی را بردارید که همه جزئی از هر کودکی عادی است از حساب آنها "برداشت" می کنید.

پنج زبان عاشقانه برای کودکان: راز عشق ورزیدن به کودکان به طور مثر: آمازون

پنج راهی که کودکان (و بزرگسالان) عشق دریافت می کنند، عبارتند از: لمس فیزیکی، تأیید آنان، زمان با کیفیت، هدایا و اقدامات مربوط به خدمات به آنان و تقریباً همه اینها را می توان در یک زمان وقت گذراندن با فرزند خود تجربه کرد.

 فضای مناسب ایجاد کنید

حتی کودکان پیش دبستانی بسیار جوان نیز هر روز 101 سوال شناور در ذهن خود دارند. به هر حال، ما از لحظه بیدار شدن از هر طرف توسط انبوهی از احساسات، اطلاعات و رسانه ها تحت تأثیر قرار می گیریم! با این حال، بسیاری از سوالات آنها ممکن است بدون پاسخ باقی بمانند، یا ما از آنها سرسری می گذریم زیرا بی اهمیت یا ناراحت کننده به نظر می رسند.

پرسش هایی مانند "ماما، چرا آن کیف شبیه موز است؟" (آگهی بازرگانی در تلویزیون ) یا " آن خانم چرا چاق است؟" گذراندن وقت شخصی با کودک، علاوه بر اینکه لحظات ارزشمندی را برای آموزش فرزندمان و آموزش حقایق زندگی یا اهمیت یک رژیم غذایی متعادل به ما ارائه می دهد، جایی برای پرسیدن سوال پشت سوال را برای شما باز می کند و ممکن است از شنیدن سوالات او تعجب کنید.

به عنوان مثال، یادم می آید که یک بار داشتم با پسرم در مورد افرادی که بیرون رستوران قدم می زدند صحبت می کردم و او در مورد آنها و اینکه کجا می روند سوال می کرد. گروهی از نوجوانان با لباس مدرسه در مورد یک لطیفه می خندیدند و او با شیفتگی آنان را تماشا می کرد،. سپس او از من پرسید ماما، چرا آنها خوشحال هستند؟"

من در مورد پایان امتحانات پاسخ کلی به او دادم، و او پاسخ داد: "آیا آنها به مدرسه می روند؟" و من گفتم که، بله، آنها دانش آموز هستند، همانطور که از لباسی که پوشیده بودند می دیدیم. "من هم به زودی به مدرسه می روم، درست است، ماما؟" و من خودم را متعجب دیدم که او واقعاً معنی آن را فهمید و از اینکه این فرصت پیش آمده بود که او بداند مدرسه فقط درس خواندن نیست، بلکه دوستان و خنده ها نیز هستند، خوشحال بودم.

بعداً در زندگی، ممکن است پاسخ پرسش ها سخت تر باشد. مسائل مربوط به گرایش جنسی، گزینه های شغلی و زندگی و مرگ ممکن است با بالغ شدن فرزندتان پیش بیاید. با این حال، در همه این شرایط، به یاد داشته باشید که این چه مقدار از موضوع را می دانید و چه مقدار آن را نمی دانید، مهم نیست، بلکه شما آزاد هستید و مایلید ایده های خود را با او در میان بگذارید و درباره آنها بحث کنید.

با وقت گذاشتن برای کودکان یک پایه محکم برای سالهای پیش از نوجوانی و جوانی ایجاد کنید

پیوند محکم بین والدین و کودک پیش شرط حیاتی یک رابطه سالم است زیرا کودک شما به بلوغ می رسد. اعتماد کالایی بی قیمت است که به راحتی به دست نمی آید و خیلی راحت از بین می رود. تعهد در رابطه، احساس ارزش و امنیت را به کودک منتقل می کند و فداکاری های انجام شده برای اجازه دادن به اوقات شخصی با کودک شما بدون توجه نخواهد ماند.

مطالعه بیشتر:

چگونه حس قدردانی در کودکان را بالا ببریم؟

22 قدم تا تبدیل شدن به والدین خارق العاده!

5 توصیه برای کنار آمدن با مشکلات در وظایف مادرانه

وظیفه پدر بعد از زایمان در رابطه با همسر و فرزند چیست؟

?پرسش و پاسخ های وقت گذاشتن برای کودکان

راه های عشق ورزیدن به فرزند چیست؟

پنج راهی که کودکان (و بزرگسالان) عشق دریافت می کنند، عبارتند از: لمس فیزیکی، تأیید آنان، زمان با کیفیت، هدایا و اقدامات مربوط به خدمات به آنان و تقریباً همه اینها را می توان در یک زمان وقت گذراندن با فرزند خود تجربه کرد.

بهترین راه برای محکم کردن رابطه بین والدین و فرزندان چیست؟

پیوند محکم بین والدین و کودک پیش شرط حیاتی یک رابطه سالم است زیرا کودک شما به بلوغ می رسد. اعتماد کالایی بی قیمت است که به راحتی به دست نمی آید و خیلی راحت از بین می رود. تعهد در رابطه، احساس ارزش و امنیت را به کودک منتقل می کند. و فداکاری های انجام شده برای اجازه دادن به اوقات شخصی با کودک شما بدون توجه نخواهد ماند.

آیا باید به تمام سوالات ساده کودک پاسخ دهیم؟

بله. حتی کودکان پیش دبستانی بسیار جوان نیز هر روز 101 سوال شناور در ذهن خود دارند. به هر حال، ما از لحظه بیدار شدن از هر طرف توسط انبوهی از احساسات، اطلاعات و رسانه ها تحت تأثیر قرار می گیریم! با این حال، بسیاری از سوالات آنها ممکن است بدون پاسخ باقی بمانند، یا ما از آنها سرسری می گذریم زیرا بی اهمیت یا ناراحت کننده به نظر می رسند.

اهمیت وقت گذاشتن برای کودک چیست؟

به جای خریدن هدیه های گران قیمت یا وعده های غذایی مفصل، یکی از بهترین راه های نشان دادن عشق به فرزندتان این است که وقت خود را صرف گذراندن با او کنید. این بیان ملموس میزان ارزش آنها در چشمان شما و اهمیت آنها برای شماست که سبب می شود فعالیتها یا کارهای دیگر را رها می کنید تا فقط با آنها باشید. فرزندان شما در اعماق وجودشان اهمیتی نمی دهند که شما چه برنامه ای را برای وقت گذراندن با آنها در نظر بگیرید - آنها فقط شما را می خواهند.

منبع: thenewageparents