The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

افزایش احتمال بارداری و باردار شدن سریع با روش های کاربردی

در حالی که تعداد زیادی از مردان از بچه دار شدن فرار می کنند، اما اکثریت قریب به اتفاق زنان دوست دارند باردار شده و صاحب فرزند شوند. مطالعه و اجرای توصیه های متخصصان مرکز مطالعات باروری دانشگاه مونیخ نقش زیادی برای باردار شدن سریع و افزایش احتمال بارداری ایفاء می کنند.

 

برای باردار شدن سریع و افزایش احتمال بارداری در جلسات مشاوره قبل از بارداری و در حین بارداری شرکت کنید

دکتر پیمان بانونی، متخصص زنان و زایمان و رئیس بخش زنان مرکز درمانی دانشگاه هامبورگ گفت:" اگر شما و همسرتان آماده بچه دار شدن هستید، بهتر است پیش از اقدام کردن برای بارداری با پزشک ملاقات و مشورت کنید."

پزشک در این ملاقات سوابق پزشکی تان را بررسی کرده و درباره مشکلاتی که ممکن است در طول دوران بارداری برای مادر و جنین به وجود آید خواهد گفت. او پس از مطالعه فهرست داروهایی که مصرف می کنید، مصرف داروهایی که بر قدرت باروری و سلامت مادر در طول دوران بارداری تاثیر منفی می گذارند را متوقف خواهد کرد.

پزشک متخصص زنان و زایمان نیز آزمایش های خون، بیماری های مقاربتی، سیستم ایمنی بدن و مصرف روزانه اسید فولیک را تجویز خواهد کرد.

دکتر الیزابت استین، مامای بیمارستان نیویورک نیز گفت:" زنان باید پیش از اقدام کردن برای بارداری از تندرستی دهان و دندان های شان اطمینان حاصل کنند تا در دوران بارداری با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم نکنند. "

برای افزایش احتمال بارداری و باردار شدن سریع روش های پیشگیری از بارداری را متوقف کنید

برخی از روش های پیشگیری از بارداری قدرت باروری را کاهش داده و احتمال بارداری را به حداقل می رسانند. برای باردار شدن سریع باید استفاده از روش های پیشگیری از بارداری زیر را متوقف کنید:

  • داروی ضد بارداری

تاثیر قرص های ضد بارداری بر روی هورمون هایی که نقش زیادی در جلوگیری از باردار شدن دارند دراز مدت نیست. چند روز پس از توقف مصرف قرص های ضد بارداری، قدرت باروری به حالت اولیه باز خواهد گشت.

  • آی یو دی

فارغ از استفاده از انواع هورمونی و غیر هورمونی آی یو دی، قدرت باروری تان پس از خارج کردن این ابزار کنترل بارداری از رحم توسط پزشک متخصص زنان و زایمان قدرت باروری به حالت عادی باز خواهد گشت.

تاثیر تزریق دپو پروورا (Depo Provera) بر قدرت باروری طولانی مدت است. سه ماه پس از توقف تزریق این دارو قدرت باروری به حالت عادی بازگشته و احتمال بارداری افزایش می یابد. دکتر استین گفت:" برخی از پزشکان معتقدند سه ماه پس از توقف تزریق این آمپول قدرت باروری به حالت عادی باز می گردد اما شواهد متعددی نشان می دهند، زنانی که این دارو را مصرف کرده اند برای باردار شدن باید شش ماه صبر کنند.

 

برای باردار شدن سریع و افزایش احتمال بارداری به موارد زیر توجه کنید:

  • تعیین روزهای تخمک گذاری

تخمک های بارور که از طریق لوله فالوپ وارد رحم می شوند تنها 12 تا 24 ساعت زنده هستند در حالی که اسپرم دست کم 48 تا 72 ساعت و در صورت مناسب بودن شرایط تا 5 روز پس از برقراری رابطه جنسی زنده است و احتمال بارداری را تا اندازه ای بالا می برد. یکی از بهترین روش های افزایش احتمال بارداری، تعیین روزهای تخمک گذاری است. اگر از زمان دقیق چرخه قائدگی و روزهای تخمک گذاری تان بی اطلاع هستید از ماشین حساب باروری استفاده کنید.

  • لکه بینی یا خون ریزی

یکی از نخستین علائم و نشانه های سقط جنین خون ریزی یا لکه بینی است. البته تعداد زیادی از زنان بارداری که فرزندان سالمی به دنیا آورده اند، در ابتدا یا انتهای بارداری تجربه خون ریزی داشته اند. بهترین کار در این شرایط مشورت کردن با پزشک است.

  • برقراری رابطه جنسی پیش از تخمک گذاری

برای این که احتمال بارداری را افزایش دهید، از پنج روز پیش از شروع تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنید. محققان انجمن باروری آمریکا توصیه می کنند، زوجینی که قصد دارند بچه دار شوند در روزهای پیش از تخمک گذاری و نیز در زمان تخمک گذاری به صورت یک روز در میان، رابطه ی جنسی داشته باشند.

  • عدم استفاده از روان کننده ها

اکثر قریب به اتفاق مردان در طول رابطه جنسی از روان کننده ها استفاده می کنند که تاثیر منفی بر اسپرم ها گذاشته و آنها را سمی کرده و احتمال بارداری را به شدت کم می کنند. در حالی که تولید کنندگان روان کننده ها ادعا می کنند استفاده از آنها تاثیر منفی بر قدرت باروری مردان نمی گذارد، محققان مدرسه پزشکی دانشگاه توکیو پس از مطالعه بر روی بیش از هزار مردی که از این محصولات استفاده می کردند، اعلام کردند، قدرت باروری انها دست کم 40 درصد کاهش یافته است.

  • ترک سیگار

سیگار را ترک و از حضور در اماکنی که در آن سیگار دود می شود اجتناب کنید تا از کاهش قدرت باروری تان جلوگیری کنید. یافته های پژوهشگران مدرسه پزشکی دانشگاه منچستر نشان داده، دود کردن سیگار و قرار گرفتن در معرض دود دست دوم محصولات دخانی قدرت باروری زنان (کاهش تولید تخمک و کاهش سن یائسگی) را به شدت کاهش داده و احتمال سقط جنین، تولد نوزادان کم وزن و بروز سندرم مرگ ناگهانی نوزادان را افزایش می دهد.

 

منبع: parenting