The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مراقبتهای قبل بارداری چیست و به چه نکاتی باید توجه کرد؟

مراقبتهای قبل بارداری شامل لیستی از نکات و تغییراتی است که احتمالا بیشتر جوانب زندگی شما را به عنوان مادر آینده در بر خواهد گرفت. اگر می خواهید بدانید که مراقبت های قبل بارداری چیست و پیش از اقدام به بارداری به چه نکاتی باید توجه کنید، خوادن این مطلب را به شما توصیه می کنیم.

مراقبتهای قبل بارداری چیست؟

وقتی که قصد دارید برای اولین بار طعم شیرین مادر شدن را تجربه کنید و یا تصمیم به تکرار این تجربه ی لذت بخش دارید، احتمالاً می دانید که با رخ دادن این واقعه باید منتظر تغییرات بزرگ و کوچکِ فراوانی در زندگی خود باشد و چه بهتر که بتوانید قبل از هر چیزی خود و حتی محیط و شرایط اطراف را برای این تغییرات آماده کنید. همیشه داشتن آمادگی لازم برای رخدادهای احتمالیِ خوب و حتی بد، تطابق با آن ها را ساده تر می کند.

از آنجا که تصمیم به مادر شدن یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی بانوان است، در این مطلب قصد داریم چند راهکار مهم  در مورد مراقبتهای قبل بارداری را با شما درمیان بگذاریم: 

فکر به این که فرشته کوچکی قرار است به مدت 9 ماه درون بدن شما زندگی کند، هر آنچه که شما تاکنون ذخیره کرده اید و طی این نه ماه حاملگی می خورید، غذای روز و شب او را تشکیل می دهد، به طور کامل بیانگر اهمیت اصلاح عادات تغذیه ای در این دوران خواهد بود. بنابراین از همین امروز به خوردن غذاهای سالم عادت کنید.

  •  در زندگی خود فضایی برای نوزاد باز کنید

بدون شک به عنوان یک مادر می دانید که بعد از به دنیا آمدن نوزاد، لازم است که بخش زیادی از وقت شبانه روزی خود را به او اختصاص دهید. اگر مشغول به تحصیل هستید، اگر یک شرایط کاری بسیار حساس دارید و یا اگر به هر دلیلی سرتان بیش از اندازه شلوغ است، قبل از اقدام به بچه دار شدن برنامه های زندگی خود را تنظیم کنید، کارها را مدیریت کرده و حتی غیر ضروری ها را کنار بگذارید، یک فضای مناسب و سرشار از آرامش برای فرزندِ دلبندِ آینده تان باز کرده و سپس اقدام به بچه دار شدن کنید.

  •  افکار منفی را به نگرش های مثبت تبدیل کنید

این موضوع که باردار شدن با عوارض ناخوشآیندی از جمله برجسته شدن شکم، افزایش وزن، ویار بارداری و ... همراه است قابل انکار کردن نیست. اما شما می توانید با مطالعه ی بیشتر و افزایش سطح اطلاعات خود در این زمینه و کسب آگاهی درمورد راهکارهای برطرف کردن و حتی کنار آمدن با عوارض بارداری و روش های بازیابی بدن پس از زایمان، از افکار منفی پیشین فاصله گرفته و حتی آنها را به نگرش های مثبت تبدیل کنید.

  •  انتظار تأخیر در وقوع بارداری را داشته باشید

رعایت کردن تمام موارد و مهیا کردن همه ی شرایط بدنی و محیطی به این معنی نیست که به محض اقدام، باردار خواهید شد. گاهاً مدتی زمان می برد تا تست بارداری شما مثبت شده و شما نیز این هیجانِ وصف ناپذیر را تجربه کنید. بنابراین صبور باشید و بعد از چند ماه شکست احساس ناامیدی نکرده و به تلاشتان ادامه دهید.

  •  سلامت دندان های خود را چک کنید

در طی دوران بارداری به علت افزایش هورمون پروژسترون، لثه ها بسیار حساس شده و مستعد خون ریزی شدید هستند، بعلاوه بیشتر آمپول ها و داروهای مصرفی در اَعمال دندانپزشکی نیز در این دوران مجاز نمی باشند. بنابراین قبل از اقدام به بارداری باید به یک دندانپزشک مراجعه کرده و سلامتی دندان های خود را چک کنید، اگر مشکلی وجود دارد آن را برطرف کرده و سپس به بارداری اقدام کنید.

  •  پزشک و مامای خود را انتخاب کنید

 شاید مهمترین نکته درمورد مراقبتهای قبل بارداری این است که پیش از باردار شدن تحت نظر متخصص باشید. پس از پشت سر گذاشتن تمام این مراحل، پزشک خود را که قصد دارید در دوران بارداری تحت نظر او باشید را انتخاب کنید. پزشک متخصص مواردی مانند بررسی انجام واکسیناسیون، چکاب ها، سونوگرافی ها و ... را به شما تجویز خواهد کرد تا بتوانید در آماده ترین حالت و بهترین وضعیت جسمی و روحی وارد مرحله ی بارداری شوید.