The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

برای افزایش میل جنسی چی بخوریم؟

به دنبال راهی برای بالا بردن کیفیت روابط جنسی خود هستید؟ کارهای مختلفی وجود دارد که می توانید در زندگی روزمره خود انجام دهید که می تواند به شما کمک کند.در ادامه این متن برای شما شرح می دهیم که برای افزایش میل جنسی چی بخوریم و چیکار کنیم؟

 برای افزایش میل جنسی چی بخوریم؟

مصرف موارد زیر در افزایش میل جنسی موثر است:

 •  میوه های تقویت کننده قوای جنسی مصرف کنید.
 •  شکلات مصرف کنید.
 •  گیاهان دارویی را امتحان کنید.
 •  مکمل یوهیمبین را مصرف کنید.
 •  اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.
 •  استرس خود را کاهش دهید.
 •  باندازه کافی بخوابید.
 •  در روابط خود اعتماد ایجاد کنید.
 •  با پزشک مشورت کنید.

 لیبیدو یا تمایل جنسی دقیقاً چیست؟

لیبیدو نام دیگری برای میل جنسی یا تمایلات جنسی است. عوامل داخلی و خارجی مختلفی می توانند بر میل جنسی شما تأثیر بگذارند، از سطح هورمون ها گرفته تا داروها و عادت های خواب شما. میل جنسی هر کس متفاوت است، اما بیشتر مردم با افزایش سن، دچار کاهش میل جنسی می شوند.

1. سعی کنید میوه های خاص را بخورید

شواهد کمی دال بر اثربخشی برخی غذاها و میوه ها وجود دارد، اما امتحان آن هیچ ضرری ندارد. به عنوان مثال، انجیر، موز و آووکادو به عنوان مواد غذایی تقویت کننده میل جنسی شناخته شده اند. این غذاها همچنین ویتامین ها و مواد معدنی مهمی را ارائه می دهند که می توانند جریان خون را در اندام تناسلی افزایش داده و زندگی جنسی سالم را تقویت کنند.

2. سعی کنید شکلات بخورید

در طول تاریخ، شکلات نمادی از تمایل و علاقه بوده است، نه تنها به دلیل طعم لذیذ آن، بلکه به دلیل قدرت آن در بهبود لذت جنسی. شکلات باعث ترشح مواد شیمیایی فن اتیلامین و سروتونین در بدن شما می شود. این می تواند برخی از اثرات تقویت کننده خلق و خو را ایجاد کند. بر اساس مطالعه‌ای در سال 2006، تأثیرات شکلات بر تمایلات جنسی احتمالاً بیشتر روان‌شناختی است تا بیولوژیکی.

3. بطور روزانه از گیاهان استفاده کنید

دفعه بعد که تصمیم گرفتید برای یک شام رمانتیک آماده شوید، کمی ریحان یا سیر به غذای خود اضافه کنید. بوی ریحان باعث تحریک حواس می شود. سیر حاوی مقادیر زیادی آلیسین است که جریان خون را افزایش می دهد. این اثرات ممکن است به مردان مبتلا به اختلال نعوظ (ای) کمک کند. بر اساس تحقیقات، جینکو بیلوبا گیاه دیگری است که برای درمان اختلالات جنسی ناشی از داروهای ضد افسردگی در مردان یافت می شود. این ماده عصاره ای است که از برگ درخت جینکو چینی به دست می آید.

4. از گیاهان آفریقایی بهره ببرید

یوهیمبین، یک آلکالوئید موجود در پوست درخت همیشه سبز غرب آفریقا، به طور مشابه با ویاگرا عمل کرده و در افزایش میل جنسی بسیار موثر است. برخی از مطالعات نشان می دهد که پوست یوهیمبین می تواند به شما در حفظ نعوظ کمک کند. همچنین کیفیت نعوظ را افزایش می دهد. با این حال، محققان می گویند هیچ معادل طبیعی برای مطابقت با ویاگرا وجود ندارد. طبق یک مطالعه در سال 2013، شواهد قوی تری به نفع مهارکننده های "پی دی ای 5" (5PDE) مانند ویاگرا نسبت به داروهایی مانند ال-آرژنین و یوهیمبین خوراکی وجود دارد.

5. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

احساسی که نسبت به بدن خود دارید بر احساس شما نسبت به رابطه جنسی تأثیر می گذارد. یک رژیم غذایی ناسالم و ورزش نکردن ممکن است باعث شود شما تصور بدی از خود داشته باشید. این موارد می تواند شما را از داشتن رابطه جنسی و لذت بردن از آن منصرف کند. شما می توانید عزت نفس و میل جنسی خود را با تغییر تمرکز از معایب خود به ویژگی های خود تقویت کنید. شما همچنین می توانید بر لذت تجربه شده در طول رابطه جنسی تمرکز کنید.

 6. زمانی را برای مدیتیشن و رهایی از استرس اختصاص دهید

مهم نیست چقدر سالم هستید، استرس می تواند بر میل جنسی شما تأثیر بگذارد. بر اساس تحقیقات، زنان به ویژه در معرض تأثیرات استرس بر زندگی جنسی هستند. از سوی دیگر، مردان ممکن است از رابطه جنسی برای کاهش استرس استفاده کنند. گاهی اوقات تفاوت در رویکرد جنسی ممکن است باعث تعارض شود. برای افزایش میل جنسی رهایی از استرس، مدیتیشن را در نظر بگیرید. همچنین ممکن است از فعالیت های زیر لذت ببرید:

 •  شرکت در فعالیت های ورزشی
 •  تمرین تای چی
 •  شرکت در کلاس یوگا

7. زیاد بخوابید

کسانی که سبک زندگی پرمشغله ای دارند همیشه وقت کافی برای خوابیدن ندارند. مشغول بودن همچنین وقت گذاشتن برای رابطه جنسی را دشوار می کند.

افرادی که ناچارند بین کار و مراقبت از والدین سالخورده یا فرزندان خردسال تعادل برقرار کنند، اغلب خسته می مانند که می تواند منجر به کاهش میل جنسی شود. انرژی و میل جنسی خود را با چرت زدن در زمانی که می توانید و داشتن یک رژیم غذایی سالم سرشار از پروتئین و کربوهیدرات های پیچیده افزایش دهید.

8. روابط خود را بهبود ببخشید

پس از مشاجره با شریک زندگی خود، به احتمال زیاد، شما در حال و هوای رابطه جنسی نیستید. برای زنان، احساس نزدیکی عاطفی برای صمیمیت جنسی مهم است. این بدان معناست که درگیری های حل نشده می تواند بر روابط جنسی شما تأثیر بگذارد. ارتباط برای ایجاد اعتماد ضروری است. جلوگیری از ایجاد نارضایتی مهم است.

10. با پزشک مشورت کنید

حتی اگر برای تقویت میل جنسی خود از یک رویکرد طبیعی استفاده می کنید، باز هم ممکن است ایده خوبی باشد که با پزشک خود صحبت کنید. آنها می توانند به شما در شناسایی مشکلات اساسی کمک کنند. پزشک ممکن است راهبردهایی را برای افزایش سلامت جنسی پیشنهاد کند. این راهکارها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 •  برقراری ارتباط با شریک زندگی خود
 •  انتخاب شیوه زندگی سالم
 •  درمان بیماری های زمینه ای

دانستن ریشه مشکلی که بر زندگی جنسی شما تأثیر می گذارد، یافتن راه حل را آسان تر می کند.

نتیجه نهایی

رویکردهای مختلفی وجود دارد که ممکن است به طور طبیعی میل جنسی شما را افزایش دهد. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که هر زوج با دیگری متفاوت است. ممکن است کمی آزمایش لازم باشد تا بفهمید چه چیزی برای شما بهتر است. اگر تصمیم دارید برای افزایش میل جنسی داروهای تجویزی را انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که تمایل هسته اصلی رابطه جنسی است. مهم است به خاطر داشته باشید که اگر مسائل عاطفی بر میل جنسی شما تأثیر می گذارد، ممکن است یک دارو یا قرص نتواند مشکل شما را حل کند.

 مطالعه بیشتر:

علت کاهش میل جنسی در مردان. درمان بی میلی جنسی

 با 11 علت شایع کاهش میل جنسی آشنا شوید

کم شدن میل جنسی بعد از زایمان، درمان آن چیست؟

?پرسش و پاسخ های افزایش میل جنسی

برای افزایش میل جنسی چه کنیم؟

• میوه های تقویت کننده قوای جنسی مصرف کنید • شکلات مصرف کنید • گیاهان دارویی را امتحان کنید. • مکمل یوهیمبین را مصرف کنید • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. • استرس خود را کاهش دهید. • باندازه کافی بخوابید.

کدام میوه ها میل جنسی را زیاد می کند؟

انجیر، موز و آووکادو به عنوان مواد غذایی تقویت کننده میل جنسی شناخته شده اند.

آیا استرس میل جنسی را کم می کند؟

مهم نیست چقدر سالم هستید، استرس می تواند بر میل جنسی شما تأثیر بگذارد. بر اساس تحقیقات، زنان به ویژه در معرض تأثیرات استرس بر زندگی جنسی هستند. از سوی دیگر، مردان ممکن است از رابطه جنسی برای کاهش استرس استفاده کنند.

می توانم برای افزایش میل جنسی دارو بخورم؟

اگر تصمیم دارید برای افزایش میل جنسی داروهای تجویزی را انتخاب کنید، به یاد داشته باشید که تمایل هسته اصلی رابطه جنسی است. مهم است به خاطر داشته باشید که اگر مسائل عاطفی بر میل جنسی شما تأثیر می گذارد، ممکن است یک دارو یا قرص نتواند مشکل شما را حل کند.

منبع: healthline