The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

کم شدن میل جنسی بعد از زایمان، درمان آن چیست؟

سوال مخاطب:

مدت 4 ماه از زایمان من می گذرد. میل جنسی من بسیار کم شده است و قرص های آسنترا و هالوپریدول مصرف می کنم. برای بهبود این وضعیت چه می توان کرد آیا این امری طبیعی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

قاعدتا بعد از زایمان به خصوص آن ها که به نوزادشان شیر می دهند دچار بی میلی جنسی می شوند و بعد از قطع شیر و شروع عادت ماهیانه به تدریج برمی گردد چنانچه برگشت نکرد می توان با دارو آن را اصلاح کرد ولی بیمار باید معاینه شود تا مشکلی برای تجویز دارو وجود نداشته باشد گاهی نیز کسانی که از بچه دار شدن خسته شدند و خواب و استراحت کافی ندارند از ترس بچه دوم از میل جنسی  آن ها کاسته می شود که آن هم با تجویز قرص و یا گذاشتن IUD و اطمینان دادن به بیمار که بچه دار نخواهد شد مشکل به مرور حل می گردد در هر صورت این قضیه موقتی است و به مرور گاهی خود به خود نیز برطرف می شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +