با راز تناسب اندام قهرمان باردار تنیس استرالیا آشنا شوید

سرنا ویلیامز، یکی از قدرتمند ترین تنیسورهای جهان در دوران بارداری تناسب اندام شگفت انگیزی داشت و به شدت فعال بود. اجرای توصیه های کاربردی او برای حفظ تناسب اندام و فعال بودن مفید است.

او پس از فتح رقابت های اپن استرالیا - نخستین گرند اسلم سال - در سه ماهه نخست بارداری، تناسب اندام در دوران بارداری را باز تعریف کرد که الهام بخش است.

نگفته پیدا است، بارداری دوران شگفت انگیزی است که جسم و روح را در شرایط ویژه ای قرار می دهد. سره نا ویلیامز در ادامه راز حفظ تندرستی و فعال بودن اش را در این دوران بیان می کند:" مهم ترین نکته این است که روزانه دست کم 20 تا 30 دقیقه فعالیت بدنی داشته باشید و ورزش کنید. خوابیدن کافی نیز اهمیت زیادی دارد. نکته دیگر پیروی کردن از رژیم غذایی سالم و سرشار از مواد مغذی است. "

او همچنین درباره فتح رقابت های اپن استرالیا در دوران بارداری گفت:" در طول رقابت ها نگران به خطر افتادن سلامتی ام بودم. با پزشکان مشورت کردم و مجوز ادامه دادن رقابت ها صادر شد. "

او افزود:" هنگام بازی فقط به توپ ضربه می زنم و به بدنم فشار وارد نمی کنم. هدفم حفظ تناسب اندام است. کاری نمی کنم که سلامتی خود و فرزندم به خطر بیفتد. "

قهرمان رقابت های اپن استرالیا در پایان گفت:" بارداری و زایمان به خوبی به پایان رسید و فرزند سالمی متولد شد. اما مادر شدن رویاهای ورزشی ام را تغییر نخواهد داد. زندگی من را تنیس، همسر، فرزند . اعصای خانواده ام تشکیل می دهند. "

مطالعه بیشتر:

1- ورزش کردن در دوران بارداری مفید است

2- مادر فعال، بارداری سالم تر

3- برای مادر شدن، یوگی شوید

منبع: fitpregnancy