The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

خطرات داشتن رابطه جنسی در سه ماهه آخر بارداری

یکی از نگرانی های مشترک اغلب مادران در دوران بارداری ایمن بودن و یا نبودن مقاربت در طی بارداری خصوصا در سه ماهه آخر است.

در این مورد می توانیم به شما بگوییم، درصورتی که بارداری شما با سلامت کامل و بدون هیچ مشکلی پیش برود، احتمالا پزشکتان داشتن رابطه جنسی را برایتان مجاز اعلام می کند. اما با توجه به این که در این زمان شکم شما نسبت به قبل بسیار بزرگتر شده است، لازم است که برای انجام این کار از پوزیشن های مناسب استفاده کنید تا خودتان و نیز جنین تحت فشار قرار نگیرید. اما در برخی شرایط داشتن رابطه جنسی در طول دوران بارداری خصوصاً در سه ماهه سوم غیر مجاز خواهد بود همانند زمانی که جفت شما به صورت سرراهی است یعنی به طور کامل و یا بخشی از آن بر روی دهانه رحم قرار گرفته است. اگر رابطه جنسی شما به ارگاسم منجر شود، انقباضات ایجاد شده ممکن است سبب جداشدن و یا آسیب به بخش هایی از جفت و در نهایت خون ریزی شود. سایر مواردی که با ابتلا به آنها لازم است که از داشتن رابطه جنسی در دوران بارداری پرهیز کنید شامل:

 

مطالعه بیشتر:

1- استفاده از روان کننده ها برای رابطه جنسی در بارداری

2- تاثیر رابطه جنسی در دوران بارداری بر مادر و جنین

3- 6 سوال در مورد میل و رابطه جنسی طی بارداری

4- 5 مزیت رابطه جنسی در دوران بارداری

5- 7 خاصیت درمانی رابطه جنسی یا نزدیکی کردن

6- آیا رابطه جنسی دهانی در دوران بارداری خطرناک است؟