The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

دل درد پریودی در بارداری طبیعیست؟

سوال مخاطب:

آیا دل دردهایی شبیه زمان قاعدگی در ماه 5-4 بارداری طبیعی است یا نشان دهنده وجود مشکلی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در اوایل حاملگی این دردها طبیعی هستند و در ماه های چهارم نباید وجود داشته باشند لذا با پزشکتان در میان بگذارید تا علت آنرا کشف کنند و نسبت به درمان آن اقدام نمایند.اگر سابقه جراحی یا سزارین دارید طبیعی است استفاده از شکم بندهای دوران بارداری تا حدی درد را کاهش می دهد ولی اگر سابقه جراحی ندارید مربوط به کشش طناب های نگهدارنده رحم می باشد که آن هم طبیعی است و نگرانی یا درمان لازم ندارد. اما حتما با پزشکتان در میان بگذارید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +