The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بالا بودن میزان پرولاکتین در بانوان چه عوارضی دارد؟

سوال مخاطب:

بالا بودن میزان پرولاکتین چه عوارضی دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

بالا بودن پرولاکتین باعث ترشح شیرابه از پستان شده و از تخمک گذاری و حاملگی جلوگیری می نماید. معمولا بیشتر به دنبال تومور هیپوفیز اتفاق می افتد و ندرتا با کم کاری تیروئید همراهست و مواردی نیز بر اثر داروهای خاص بیشتر از گروه آرام بخش ها ایجاد می شود و در بیشتر موارد با درمان طبی نتیجه می دهد گاهی نیز به خصوص اگر مربوط به هیپوفیز باشد باید غده هیپوفیز را جراحی و درمان کرد.بالا بودن میزان پرولاکتین چنانچه عادت ماهانه منظم و با تخمک گذاری همراه باشد مانع بارداری نخواهد بود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +