The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا لکه بینی یک شبه در هفته 18 بارداری مشکلی دارد؟

سوال مخاطب:

هفته هجدهم بارداری هستم و یک شب لکه بینی داشتم و دیگر تکرار نشد آیا مشکلی وجود دارد و نیاز به بررسی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

لکه بینی بر اثر عوامل متعددی پیش می آید و اگر مربوط به پایین بودن جفت یا سر راهی بودن آن نباشد مهم نیست گاهی ممکن است جنین مرده و علامت سقط می باشد. مواردی نیز زخم در دهانه رحم وجود دارد که خونریزی دهنده هستند که معمولا اگر مقاربتی داشته باشند به لکه بینی منجر می شود در هر صورت باید پزشک ابتدا علت آن را بفهمد تا درمان مناسب انجام دهد.لکه بینی یا خونریزی در دوران بارداری بیشتر از آنچه فکر می‌کنید، رایج است و شایع ترین زمان برای مشاهده لکه بینی یا خونریزی در سه ماهه اول بارداری است. اما به یاد بسپارید که اکثر لکه بینی یا خونریزی در اوایل بارداری به خودی‌ خود آرام می‌گیرد و بارداری بدون آسیب ادامه می‌یابد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +