The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

کمر درد و درد زیر شکم بعد از (IUI) ای یو ای خطر دارد؟

سوال مخاطب:

آیا کمر درد و گرفتگی زیر دل بعد از انجام عمل IUI طبیعی است یا نشان دهنده وجود مشکلی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

انجام (IUI ) ای یو ای باعث کمر درد یا زیر دل درد نمی شود ولی به دلیل دادن داروهای تحریک تخمک گذاری زیر دل درد و گاهی کمر درد پیش می آید چون با این داروها گاهی کیست هایی به وجود می آیند که بر اثر مصرف اضافی این داروها اتفاق می افتد و این کیست ها نیز بعد از حاملگی کوچک شده و مزاحمتی ایجاد نمی کنند.یکی از روش های لقاح مصنوعی آی یو آی IUI (intrauterine insemination) است. این عمل موجب افزایش احتمال تماس تخمک با اسپرم در محیط رحم شده و احتمال بارداری را افزایش می دهد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +