The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا اضطراب و استرس در بارداری بر جنین تاثیر منفی دارد؟

سوال مخاطب:

آیا داشتن استرس در دوران بارداری تاثیر منفی بر جنین می گذارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

بدون شک شرایط روحی و روانی مادر در جریان بارداری اثر مستقیم روی جنین می گذارد و ثابت شده است، مادرانی که شرایط روحی مناسبی دارند و از موزیک های ملایم و مورد علاقه خود استفاده کنند جنین در حالت آرام به سر خواهد برد. برعکس تنش های عصبی و بگو مگوهای خانوادگی به خصوص زن و شوهر با هم اثر منفی روی جنین خواهد گذاشت به همین دلیل توصیه می شود شوهران خانم های باردار سعی کنند در این دوران از هر گونه درگیری و دعوا خودداری کنند تا شرایط روحی و روانی زن در حالت و وضعیت مناسب قرار گیرد تا به جنین صدمه وارد نشود. حتی شوهر می تواند با جنین از روی شکم صحبت کند این امر باعث آرامش آن می شود.اغلب پزشکان و محققان بر این عقیدهاند که استرس نتایج بسیار بدی بر روی سلامت جنین دارد. برخی بر این باورند که میزان آسیب پذیری جنین نسبت به استرس در طول دومین و سومین سه ماهه بارداری یا به عبارتی 6 ماه اول بارداری بیشتر است و  تا حد امکان باید در تمام طول بارداری از قرار گرفتن در شرایط و موقعیت های استرس زا پرهیز کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر: 

 

منبع: نی نی +