The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا لکه بینی در بارداری، احتمال سقط و زایمان زودرس را بیشتر میکند؟

سوال مخاطب:

آیا لکه بینی در دوران بارداری طبیعی است یا احتمال سقط و زایمان زودرس وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

لکه بینی در سه ماهه اول ممکن است زنگ خطری برای سقط باشد که ابتدا یک سونوگرافی واژینال باید انجام شود تا زنده بودن جنین و یا محل و وضعیت جفت بررسی شود تا اظهار نظر کرد اما در ماه های بالاتر اغلب به دلیل زخم درمان نشده دهانه رحم به خصوص بعد از نزدیکی اتفاق می افتد. لکه بینی اگر بدون درد باشد و یا خون تیر و قهوه ای باشد مهم نیست ولی اگر با درد و خون قرمز روشن همراه باشد باید حتما با پزشکتان درمیان بگذارید در مجموع اکثرا خطر جدی وجود ندارد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +