The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا امکان بارداری با یک لوله رحم وجود دارد؟

سوال مخاطب:

آیا با وجود داشتن یک لوله هم می توان به طور طبیعی باردار شد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اگر به طور طبیعی یک لوله ندارید و لوله دیگر سالم باشد حتما باردار می شوید بارها با رحم یک شاخ بیمارانی داشتیم که حامله شدند و جنین سالم بین 2800 تا 3200 گرم هم به دنیا آمدند ولی باید از مراقبت شدید برخوردار باشند ولی اگر به دلیل جراحی نظیر خارج از رحم یک لوله برداشته شد حاملگی با لوله دیگر کمی طول می کشد حتی ممکن است حامله نشوید و تا ده درصد اگر هم حامله شوید می تواند خارج از رحم باشد که در این مواقع شستشو لوله رحم در حدود روز دهم تا دوازدهم قاعدگی به وسیله پزشک زنان کمک موثری می کند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +