The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ایا با وجود ای یو دی (IUD) بارداری ممکن است؟سقط در صورت باردار شدن؟

سوال مخاطب:

اگر با وجود داشتن IUD بارداری رخ دهد خطرناک است و احتمال سقط وجود دارد آیا می توان IUD را از بدن خارج کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اگر زود تشخیص داده شود باید IUD را با کشیدن نخ آن خارج کرد و اگر نخ دیده نشود و یا به علت بزرگی و پیشرفت حاملگی بالا کشیده شود باید به حال خودش رها کرده چون حاملگی با IUD در نیمی از موارد ممکن است باعث خونریزی و سقط گردد در بقیه موارد می تواند حاملگی ادامه یابد و IUD هم به جفت چسبندگی می یابد. این که به غلط شایع است که ممکن است IUD به جنین صدمه بزند غلط است چون جنین در داخل کیسه آب قرار دارد و IUD وارد آن نمی تواند بشود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +