The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا جفت bipartate (دو بخشی) برای جنین و زایمان ضرر دارد؟

سوال مخاطب:

هفته بیستم بارداری هستم ودر سونوگرافی هفته 18 مشخص شد جفت bipartate بوده و نیمی از آن در دیواره قدامی و چپ و نیمی دیگر در دیواره خلفی و چپ می باشد آیا این وضعیت مشکلی برای جنین بوجود می آورد؟ آیا برای زایمان مشکل ساز می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

محل جفت در هر قسمت می تواند باشد و اثری روی رشد و وزن جنین ندارد معمولا اختلال رشد یا کم وزنی جنین که اصطلاحا به IUGR معروف است که نیمه دوم حاملگی بروز کرده و آن هم با سونوگرافی بیوفیزیکال و حداقل سه بار متوالی با فاصله پیشنهادی سونولوژیست می تواند کمک کننده باشد. این مشکل در داخل رحم برای جنین خطرساز است و گرنه می توان در این موارد از سزارین بجای زایمان طبیعی بهره گرفت که موقع زایمان خطری جنین را تهدید نکند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +