The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چگونه بعد از زایمان شکم را کوچک کنیم؟ ورزش یا جراحی؟

سوال مخاطب:

یک زایمان طبیعی و یک سزارین داشته ام. بعد از گذشت چند سال شکم من هنوز بزرگ است آیا با ورزش می توان شکم را کوچک کرد یا احتیاج به جراحی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

انجام زایمان طبیعی یا سزارین در بزرگی شکم نقش زیادی ندارند این خود حاملگی است که باعث بزرگی شکم می شود به خصوص اگر در جریان حاملگی بیش از ده کیلو چاق شده باشید زیرا تا ده کیلو بعد از زایمان به وزن قبل خود می رسید و  می توانید با ورزش های شکم آن را کوچک تر کرده و عضلات شل شده را به حالت اول برگردانید در غیر این صورت باید با کمک جراحی هایی که اخیرا مد شده مثل لیپکتومی، لیپوساکشن ساده یا با لیزر آن را کوچک کنید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +