The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بارداری با تخمدان غیر فعال و پایین بودن سطح پروژسترون امکان پذیر است؟

سوال مخاطب:

آیا با وجود مشکل تخمدان غیر فعال و پایین بودن سطح پروژسترون امکان باردار شدن وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

منظور از تخمدان غیر فعال خیلی علمی و روشن نیست اگر منظور این است که تخمک گذاری انجام نمی شود در این حالت استروژن همیشه بالا است و پروژسترون کم می شود که قطعا بارداری اتفاق نمی افتد یا در صورت بروز حاملگی اکثرا سقط می شود این بیماران باید با داروهای محرک تخمک گذاری نظیر کلومیفن، لتروزول،... درمان شوند تا حاملگی سالم پیش آید در غیر این صورت اولا حاملگی ممکن است اتفاق نیافتد یا اگر بروز کرد اکثرا سقط می شوند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +