The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا پماد کلیندامایسین در موقع افزایش ترشحات واژن موثر است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف پماد کلیندامایسین در موقع افزایش ترشحات و غیر طبیعی بودن آن ها لازم و موثر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

ترشحات واژن در حاملگی اکثرا از قارچ مونیلیا یا برفک به وجود می آید زیرا PH واژن در حاملگی تغییر کرده و این قارچ شانس رشد و ترشح را پیدا می کند که در این جا از پمادهای ضد قارچ و شستن با محلول جوش شیرین (یک قاشق چایخوری داخل یک لیتر و نیم آب جوشیده سرد شده) باید استفاده کرد ولی اگر ترشحات عفونی با بو... همراه باشد کلیندامایسین بهترین انتخاب است چون این ترشحات میکروبی یا عفونی می تواند پارگی زودرس کیسه آب و متعاقبا زایمان زودرس را باعث شود. بنابراین با مراجعه به پزشک خود و معاینه به وسیله ایشان نوع درمان مشخص شده و خودسرانه از هیچ دارویی استفاده نکنید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +