The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بارداری با میکرواینجکشن (icsi)، آیا زایمان طبیعی امکان پذیر است؟

سوال مخاطب:

هفته سی و دوم بارداری هستم و با روش میکرو باردار شده ام و برای اطمینان سرکلاژ انجام داده ام. مشکل خاصی ندارم و در طول این مدت تحرک کافی داشته ام و جنین فوق العاده متحرک است آیا می توانم به روش طبیعی زایمان کنم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

یکی از مواردی که انجام سزارین ضروری و مطمئن تر از زایمان طبیعی است نازایی هایی که به سختی حامله شده اند چون کوچک ترین ریسکی نباید موقع زایمان متوجه جنین شود معمولا مشخص کردن این که خانم حامله ای می تواند طبیعی زایمان کند یا سزارین فقط به وسیله پزشک معالج وی مقدور است که آن هم در آخرین ویزیتی که در مطب خواهید داشت مشخص می شود. بنابراین پیش داوری در هفته سی و دوم کار عاقلانه و درستی نیست.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +