The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا جنسیت جنین از طریق آزمایش بتا قابل تشخیص است؟

سوال مخاطب:

آیا جنسیت جنین از طریق آزمایش بتا قابل تشخیص است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

اخیرا متدی از آزمایش ابداع شده است که از روی خون با اندازه گیری چند فاکتور جنسیت را تعیین می کنند که در هفته دهم یعنی دو ماه نیم بعد از شروع بارداری انجام می شود ولی چندان قابل اعتماد نبوده و امکان اشتباه در آن زیاد است اگر خیلی مشتاق هستید که جنسیت جنین خود را بدانید فقط از آمنیوسنتز یا بررسی تعدادی از سلول های جفتی تشخیص قطعی است و در ماه های بالاتر یعنی از هفته شانزدهم به خصوص هفته بیست به بعد با سونوگرافی به وسیله افراد مجرب قابل تشخیص است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +