The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چگونه یک پزشک و متخصص زنان خوب پیدا کنیم؟

اکنون که از خبر خوش بارداری خود مطلع شده اید، احتمالا اولین چیزی که به نظرتان می رسد این است که کدام متخصص زنان و یا ماما را انتخاب کنید تا در دوران بارداری تحت نظر او باشید. برای این که بتوانید راحت تر در این زمینه بهترین تصمیم را بگیرید، متن زیر را مطالعه کنید.

7 نکته برای انتخاب متخصص زنان خوب

داشتن احساس راحتی و همچنین اعتماد نسبت به پزشک تان خیلی مهم است. پس کاملا توجه کنید که یک پزشک مناسب برای خودتان پیدا کنید. نکات زیر را در موقع پیدا کردن پزشک مورد نظرتان به خاطر داشته باشید:

۱- حسن شهرت:

شما خصوصی‌ترین مسائل و وقایع زندگی خود، مثل مسائل جنسی، بیماری ها و بدن خود را با پزشک تان در میان خواهید گذاشت. پس در مورد معیارهای تان سختگیر باشید. به دنبال یک پزشک خوشنام باشید. می‌توانید به بیمارستانهای مختلف که پزشکان آنجا کار می‌کنند سر بزنید و به یک نتیجه‌گیری برسید.

۲- متخصص زنان و ماما:

می توانید یک متخصص زنان پیدا کنید که متخصص زایمان طبیعی هم باشد. در اینصورت نیازی ندارید که در هنگام زایمان به دنبال ماما هم باشید.

۳- با دوستان و آشنایان تان مشورت کنید:

در موقع پیدا کردن یک متخصص زنان، همیشه با دوستان نزدیک و فامیل هم مشورت کنید. ممکن است آنها پزشک خوب سراغ داشته باشند. همچنین می‌توانید با متخصص زنانِ دوستان و بستگان خود مشاوره داشته باشید.

۴- مراقبت، تعهد، صمیمیت و رازداری:

به دلیل اینکه شما بیشتر مشکلات و مسائل خود را با پزشک متخصص در میان می‌گذارید، بسیار مهم است که او یک پزشک رازدار و صمیمی باشد. یک متخصص متعهد به همه پرسش‌ها و ابهامات شما به درستی و روشنی پاسخ خواهد داد. راحت بودن با پزشک هم یک فاکتور مهم است. پزشک تان همچنین باید در معاینات و ویزیت‌ها صبور و ملایم باشد. یک پزشک دلسوز همواره بهترین راهکار را برای بهتر شدن تان توصیه می‌کند. او همچنین راحتی شما را در صدر همه چیز قرار می‌دهد. 

۵- مجاورت:

مطب پزشک باید در نزدیکی منزل شما باشد. در هنگام بارداری ممکن است شما نیاز داشته باشید که مکررا ً پزشکتان را ملاقات کنید. دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی و زمان رفت و آمد کوتاه یک فاکتور مهم است. نزدیک بودن به او همچنین در زمان زایمان هم بسیار خوب است.

۶- دسترسی آسان:

اگرچه پیدا کردن یک پزشک زنان و زایمان خوشنام بسیار مهم است، همچنین باید دسترسی به پزشک هم برای شما راحت باشد. پزشک شما باید بتواند در مواقع ضروری در بارداری شما قابل دسترسی باشد. او همچنین باید در مواقع نیاز بتواند برای ویزیت شما حضور یابد. گرفتن وقت ملاقات به آسانی یا ویزیت بدون وقت قبلی باید برای بیمار امکان پذیر باشد. پزشک انتخابی شما باید این پارامترها را دارا باشد.

۷- راحتی شما:

شما می‌توانید پزشک متخصص آقا هم که به خوبی پزشک خانم هست پیدا کنید. اما باید در این مورد هم با فکر باز تصمیم بگیرید. اگر داشتن دکتر آقا باعث معذب بودن شما می‌شود، بهتر است پزشک بانو انتخاب کنید. همیشه به خاطر داشته باشید که مهمترین مسئله رضایت خاطر شماست، زیرا اگر شما راضی و خوشحال باشید، جنین شما هم خوشحال خواهد بود.

اینها نکاتی بودند که شما باید در مورد متخصص زنان انتخابی‌تان در نظر داشته باشید. اگر بعد از انتخاب پزشک متخصص زنان، شما با او احساس راحتی ندارید و یا راضی نیستید، بدون درنگ پزشک تان را تغییر دهید. اگر شما پزشک تان را مناسب نمی دانید مشکلی نیست، زیرا ممکن است نیازهای شما متفاوت باشد. پزشک زنان و ماما یک قسمت مهم از زندگی شما هستند. پس مطمئن شوید که به او اطمینان کامل دارید. باید از او رضایت کامل داشته باشید و هرگز به کمتر از آن قانع نشوید. امیدواریم این مقاله توانسته باشد شما را در یافتن پزشک مناسب کمک کند.

 

مطالعه بیشتر:

1- پرسش و پاسخ از متخصص زنان و زایمان

2- اقدامات قبل از بارداری برای زنان و مردان

3- درد زایمان طبیعی و توصیه متخصص زنان

4- معیارهای انتخاب متخصص زنان و زایمان برای دوران بارداری