The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

باورهای عمومی درمورد نشانه ها و علائم حاملگی دختر

برخی گمان می کنند که رشد جنین دختر سبب بروز نشانه های متفاوتی نسبت به رشد جنین پسر در شکم مادر می شود. اما ایا این باور صحیح است؟ آیا علائم حاملگی دختر با علائم حاملگی پسر متفاوت است؟

علائم حاملگی دختر در ماه اول

بارداری با هر جنسیتی که باشد سبب بروز تغییراتی در بدن مادر خواهد شد. علت اصلی این تغییرات نوسانات هورمونی در بدن مادر است. با شروع بارداری هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی از جفت به درون بدن مادر وارد شده و سبب بروز علائم و نشانه های اولیه بارداری همچون درد سینه ها، تهوع، خستگی و ... می شود. این تغییرات با گذشت زمان و افزایش هورمون استروژن و پروژسترون و نیز افزایش هورمون ریلکسین در بدن مادر بیش از پیش خود را نشان می دهند.

نکته بسیار مهم این است که از نظر علمی علائم حاملگی دختر یا پسر با یکدیگر هیچگونه تفاوتی ندارند. درواقع پزشکان تاکنون نتوانسته اند نشانه ای را در بدن مادر پیدا کنند که فقط در بارداری دختر و یا فقط در بارداری پسر مشاهده شود. با این حال از گذشته باورهای عمومی فراوانی پیرامون این مساله وجود داشته که معتقد هستند می توان جنسیت جنین را از روی علائم و نشانه های مادر پیش بینی کرد.

در این جا به برخی از باورهای عمومی درمورد علائم بارداری دختر اشاره می کنیم.

  • تهوع بارداری: براساس باورهای عمومی یکی از علائم حاملگی دختر ابتلا به تهوع بسیار شدید در طی بارداری است. یعنی اگر در طی دوران حاملگی خود دچار تهوع بسیار شدید شده اید احتمال آنکه فرزند دختری در راه داشته باشید بیشتر است.
  • تعداد ضربان قلب جنین: اگر ضربان قلب جنین در طی مراجعات منظم به سونوگرافی بیشتر از 140 ضربه در دقیقه باشد، می توانید امیدوار باشید که فرزند شما دختر است.
  • محل قرار گیری جنین: اگر جنین در رحم مادر، بالا قرار گرفته باشد ممکن است احتمال دختردار شدنتان افزایش یابد.
  • تغییرات پوستی مادر: از قدیم گفته اند که جنین دختر زیبایی مادر را می گیرد. اگر در طی بارداری بر روی صورت مادر لک ها و جوش های پوستی ایجاد شود، ممکن است نشان از آن باشد که فرزند دختری در راه دارید.
  • نوسانات عاطفی: بیشتر مادران باردار نوسانات خلقی ناشی از بارداری را تجربه می کنند، اگر نوسانات خلقی شما در این دوران بسیار شدید است، بر اساس باورهای عمومی، احتمال دختر بودن فرزندتان بیشتر خواهد بود.

هم اکنون با دانستن علائم حاملگی دختر در دوران بارداری می توانید با با بررسی دقیق نشانه های خود، جنسیت جنینتان را حدس بزنید.

 

مطالعه بیشتر:

1- انواع وضعیت های قرارگیری جنین در رحم

2- تشخیص جنسیت جنین از روی شکل شکم در دوران بارداری

3- تشخیص جنسیت جنین با 4 روش خانگی

4- عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند