The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

اموزش زایمان طبیعی راحت با راه کارهای ساده و خانگی

اموزش زایمان طبیعی راحت به این معنی است که بدانید چگونه باید در دوران بارداری خود را برای آن انقباضات شدید آماده کنید، در طی زایمان چگونه نفس بکشید و چطور انقباضات را مدیریت کنید تا از توان و انرژی حاصل از دردها برای خروج نوزاد بهره ببرید. به یاد داشته باشید که اموزش زایمان طبیعی راحت را باید در دوران بارداری آغاز کنید. هرقدر به پایان بارداری نزدیک می شوید استرس شما درمورد این که ايا زايمان طبيعي سخت است یا نه افزایش خواهد یافت. درنتیجه همان هفته های ابتدایی بارداری بهترین زمان برای شروع اموزش زایمان طبیعی راحت است.

باتوجه به تصاویری که معمولا از زایمان طبیعی نشان داده می شود و نیز آنچه که تحت عنوان تجربه زایمان طبیعی ذکر می شود، ترس و وحشت شما از این روز موعود کاملا قابل درک است. به همین دلیل بسیاری از مادران می پرسند که آیا زایمان طبیعی سخت است؟ برای داشتن زایمان طبیعی راحت چه کنیم؟ و چگونه با کمک تمرینات تنفسی زایمان طبیعی راحت داشته باشیم؟ زایمان طبیعی راحته یا سزارین؟ و ... نمی گوییم که می توان با کمک روش های اموزش زایمان طبیعی راحت، زایمانی کاملا بدون درد را تجربه کرد، اما می توان ادعا کرد که با به کارگیری تکنیک های تنفسی و پوزیشن های صحیح زایمانی را تجربه کنید که از درد کمتری برخوردار است. درنظر داشته باشید که آمادگی برای زایمان فقط تنظیم وقت زایمان و بستن کیف برای بیمارستان نیست. آماده شدن برای زایمان احتمالا چالش‌برانگیزترین وظیفه فیزیکی است که تا به حال با آن روبرو شده‌اید. با اجرای این توصیه‌ها طی بارداری، می‌توانید زایمانی بسیار راحت تر داشته باشید.

آموزش ورزش برای راحتی زایمان طبیعی:

بارداری به معنای خوردن و خوابیدن نیست. اگر به هر دلیل همانند لکه بینی و ... بارداری پرخطر ندارید، از همین امروز ورزش های بارداری را آغاز کنید. این ورزش ها خصوصا ورزش های کف لگن (کگل) عضلات لگن شما را طوری تقویت خواهند کرد که می توانید در طی زایمان بر روی انقباضات خود کنترل بیشتری داشته باشید. بعلاوه عضلات قوی در طی زایمان با احتمال کمتری پاره و از هم گسیخته خواهند شد به این ترتیب احتمال نیاز به بخیه برای ترمیم پارگی های عضلات واژن و اطراف آن کاهش می یابد.

عامل اصلی بروز درد در طی زایمان کمبود اکسیژن است. وقتی تارهای عضلانی رحم منقبض می شوند، در اثر فشار ناشی از انقباض، عروق خونی فشرده شده و خون رسانی به رحم و کاهش می یابد. تنفس غیر صحیح، نفس نفس زدن های مداوم و حبس نفس سبب می شود که این کمبود اکسیژن (هیپوکسی) شدت یافته و دردهای شدیدتری را تجربه کنید. بنابراین یکی از راهکار های اساسی در اموزش زایمان طبیعی راحت یادگیری انواع تکنیک های تنفسی است برای این که بدانید در هر مرحله از زایمان چگونه باید نفس بکشید.

قرار گیری در پوزیشن مناسب در مراحل پایانی بارداری و در حین زایمان سبب می شود که سر جنین به درستی به درون لگن نزول کند و خروج نوزاد تسهیل گردد. و تسهیل خروج نوزاد به معنای درد کمتر است. با توجه به توصیه های پزشک در هر مرحله از زایمان در پوزیشن صحیحی قرار بگیرید. 

سایر راهکار های اموزش زایمان طبیعی راحت:

خرما بخورید: پژوهشی که در نشریه زنان و زایمان آمریکا منتشر شده نشان می‌دهد، بانوانی که طی نه ماه بارداریشان هر روز خرما مصرف کرده‌اند نسبت به آنانی که خرما نخورده‌اند، برای شروع مراحل زایمانشان یا کمک به ادامه روند زایمان کمتر به دارو نیاز داشتند. هنگام رسیدن به بیمارستان دهانه رحم آنان بیشتر باز شده بود و زمان زایمان آنها نیز کمتر از هفت ساعت به طول انجامید. سخن‌گوی انجمن تغذیه و رژیم غذایی امریکا ملینا جانسون می‌گوید: به نظر می‌رسد، خرما حاوی ترکیبی است که  شبیه هورمون اکسی‌توسین (که باعث انقباضات می‌شود) عمل می کند و در افزایش انقباضات هنگام زایمان موثر است. بنابراین برای داشتن زایمانی بهتر از خوردن چند خرما در روز لذت ببرید.

اهمیت داشتن خواب خوب و مناسب:

براساس مقاله‌ای که در نشریه زنان و زایمان امریکا چاپ شد، بانوانی که طی آخرین ماه بارداریشان کمتر از 6 ساعت در روز خوابیده‌اند نسبت به آنانی که 7 ساعت یا بیشتر در روز خوابیدند، زایمان طولانی تری را تجربه کردند و احتمال زایمان سزارین نیز در آنها به چهار برابر افزایش یافته است. دکتر جودی میندل پیشنهاد می‌کند: برای آرامش بیشتر، از بالش‌های مخصوص بارداری استفاده کنید و با بدن خمیده بخوابید. با توجه کردن به نکات بسیار ساده مربوط به اموزش زایمان طبیعی راحت، می توانید زایمانی با درد بسیار کمتر را تجربه کنید.