The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

دستور پخت پوره با آلو دارچینی

* این وعده غذایی منبعی خوب است از فیبر، مواد معدنی و آنتی اکسیدان

آلو سرشار از ویتامین C است که برای جذب بهتر آهن حیاتی است و کمک می کند تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن، تقویت شود.آلو سرشار از فیبر است و به هضم غذا و حرکت روده کمک می کند و مانع از یبوست میشود آلو حاوی مقدار خوبی از منیزیم است که می تواند عضلات را شل کرده و جلوگیری از انقباضات زودرس شود. آلو غنی از آنتی اکسیدان و پتاسیم است.آلو حاوی مقدار مناسب ویتامین K، که برای جلوگیری از لخته شدن خون مفید است.

آیا دارچین در بارداری مفید است؟ 

دارچین ضدچربی خون و دیابت است .دارچین برای خانم های بارداری که مشکل دیابت بارداری دارند بسیار مناسب می باشد. اما برای افرادی که دیابت نوع دو دارند نیست مناسب می باشد.دارچین یک آنتی اکسیدان طبیعی به حساب می آید که با عفونت های قارچی و باکتریایی و ویروسی مبارزه می کند. این ادویه به دلیل طبع گرم خود برای درمان سرماخوردگی و آنفولانزا مناسب می باشد. 

از عوارض آن در بارداری :برخی افراد در هنگام مصرف چای دارچین یا مکمل های دارچین دچار سوء هاضمه یا سوزش معده می شوند. برخی افراد نیز در اثر مصرف بیش از حد دارچین دچار مشکلات گوارشی می شوند. سعی کنید در دوران بارداری مصرف دارچین را محدود کرده و زیاده روی نکنید. 

در سه ماهه سوم بارداری، بدن شما به کالری بیشتری نیاز دارد. ( حدود 400 کالری بیش از یک فرد عادی). بنابراین سعی کنید مواد غذایی سالم تر، لبنیات کم چرب، میوه های تازه و خشک، سبزیجات و نان سبوس دار تغذیه کنید. در روز 8 تا 10 لیوان آب بنوشید، از خوردن قهوه خودداری کنید، بجای خوردن سه وعده بزرگ در روز از چند وعده با حجم کوچکتر استفاده کنید و غذا را به آرامی میل کنید و از غذاهای چرب و سرخ کرده پرهیز کنید.و همچنین از یکرژیم غذایی سالم باید پیروی کنید.

دستور پخت پوره با آلو دارچینی (( این میان وعده منبعی خوب است از فیبر،ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان))

مواد لازم

  • جوپرک 100 گرم
  • شیر کم چرب 400 میلی لیتر
  • نمک نوک قاشق چایخوری
  • عسل و مغز پسته برای سرو
  • آلو 4 عدد
  • آب سیب یا پرتقال تازه 100 میلی لیتر
  • چوب دارچین 1 عدد

طرز تهیه:

جو پرک، شیر، نمک و 300 میلی لیتر آب را داخل تابه مناسب روی حرارت قرار دهید و اجازه دهید تا بجوش آید سپس حرارت را کم کرده و درب ظرف را به صورت نیمه گذاشته و به مدت 5-4 دقیقه حرارت دهید و گهگاهی مخلوط را هم بزنید. برای تهیه آلو دارچینی، آلوها، آب سیب و دارچین را در تابه کوچک روی حرارت ملایم قرار دهید (درب ظرف گذاشته شود) و به مدت 5-4 دقیقه پخت را ادامه دهید یا تا زمانیکه آلوها نرم شوند و مایع موجود غلیظ شود. برای سرو، پوره را در دو بشقاب مناسب قرار داده و مقداری از سس آلو را به آن اضافه کنید و چوب دارچین را دور بیاندازید. مقدار کمی عسل و مغز پسته نیز برای مزه دار کردن به مخلوط اضافه کنید.

مطالب بیشتر:

منبع: ماهنامه نی نی +