The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بارداری با فولیکول کوچک ممکن است؟

سوال مخاطب:

داشتن فولیکول های کوچک به چه معنی است و آیا باردار شدن را با مشکل رو به رو می کند؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

داشتن فولیکول های ریز و کوچک در دو حالت پیش می آید یکی که با علایم دیگر نظیر چاقی، پرمویی، تاخیر در قاعدگی، تغییرات هورمونی، به خصوص افزایش هورمون مردانه همراه است که به PCO معروفست و دیگری که هیچ کدام از علایم بارداری را ندارد و به Multi cystic معروف است و در این فرم مطلقا نازایی را باعث نمی شود ولی در اختلال تخمدان پلی کیستیک PCO بدون درمان حاملگی خود به خود معمولا کم اتفاق می افتد ولی با درمان درست حاملگی ایجاد می شود. ضمنا اندازه فولیکول ها بسته به زمانی که از قاعدگی می گذرد متفاوت است و در روز 14 قاعدگی به حداکثر خود یعنی  15میلی متر می رسد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +