The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علت تشکیل نشدن قلب جنین یا حاملگی پوچ (بدون جنین) چیست؟

سوال مخاطب:

علت تشکیل نشدن قلب جنین یا حاملگی پوچ چیست؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در موارد بسیاری تا نزدیک به 70% حاملگی پوچ مربوط به اسپرم مرد است که در آن ها تغییرات کروموزومی وجود داشته و اکثرا دچار کندی حرکات اسپرم هستند در صور تی که تعداد آن  نیز زیاد هم هست و بیشتر در واریس بیضه یا واریکوسل پیش می آید در 30% باقیمانده مربوط به زن بوده که عوامل خارجی نظیر پارازیت ماهواره ها، موبایل، آلودگی هوا، تغذیه نامناسب و مصرف داروهای مضر باعث ایجاد آن می شود. ضمنا در حاملگی های پوچ اکثرا لکه بینی به شکل قرمز روشن و گاهی خونریزی حادث می گردد که تکلیف حاملگی روشن می گردد.قلب جنین از هفته ششم و در نیمی از موارد در هفته هفتم همیشه باید دیده شود و حتی بتوان آن را ترسیم نمود

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +