The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا کیست تخمدان روی بارداری تاثیر می گذارند؟ بهترین زمان درمان

سوال مخاطب:

آیا با وجود داشتن کیست ساده در یکی از تخمدان ها می توان باردار شد یا ابتدا باید کیست را درمان کرد و بعد برای بارداری اقدام کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

کیست ها اگر زیر 5 سانتی متر باشند نیازی به برداشتن قبل از حاملگی ندارد می توان اگر بیمار سزارین شد آن را نیز برداشت ولی اگر کیست بیش از 5 سانتی متر باشد حتما باید قبل از حاملگی برداشته شوند زیرا ممکن است در دوران حاملگی بر اثر فشار پاره شود و یا به دور خود بچرخد (تورشن) که حالت اورژانسی پیدا کرده و در هر مرحله از حاملگی باید جراحی شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +