The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

لکه بینی پس از تاخیر در قاعدگی نشانه بارداری و لانه گزینی می باشد؟

سوال مخاطب:

مدت 7 روز است که عادت ماهانه من عقب افتاده است و لکه بینی دارم. آیا ممکن است این لکه بینی مربوط به لانه گزینی باشد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

لانه گزینی سه تا پنج روز بعد از لقاح که در لوله رحمی اتفاق می افتد باید صورت بگیرد که در واقع بین روز 14 تا 20 از قاعدگی است نه این که یک هفته از زمان عادت ماهیانه بگذرد بنابراین شما ابتدا باید تست حاملگی HCG بتا یا Baby Check انجام بدهید یا سونوگرافی واژینال بکنید و مشخص شود که اصلا حامله هستید یا خیر چون یک هفته اگر از عادت ماهانه بگذرد و حاملگی پیش بیاید باید هم تست مثبت باشد و هم سونوگرافی حاملگی 5 هفته را نشان دهد که فقط به صورت ساک حاملگی است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +