The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

کم شدن حرکات جنین در هفته 22بارداری، مشکل چیست؟

سوال مخاطب:

هفته22 بارداری هستم و چند روزی است که حرکات جنین را کمتر حس می کنم و بسیار کم شده است آیا مشکلی وجود دارد چگونه می توانم از سلامت جنین آگاه شوم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اگر کم شدن حرکات جنین ادامه نیابد و موقتی باشد مهم نیست ولی اگر برای چند روز ادامه یابد به خصوص بعد از بیست هفتگی حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا با انجام سونوگرافی بیوفیزیکال و داپلر چنانچه مشکل جدی وجود دارد مشخص شود و در صورت امکان درمان گردد. بنابراین این حالت جدی است و نباید سرسری گرفته شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +