The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

پرولاکتین بالا و احتمال بارداری، علت و درمان چیست؟

سوال مخاطب:

در نتیجه آزمایش خون مشخص شد میزان پرولاکتین من 41.6 است، داروی خاصی باید مصرف کنم و آیا بالابودن پرولاکتین باعث ایجاد ناباروری می شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در این جا نیز باید ابتدا علت پرولاکتین بالا روشن شود چون در مواردی مربوط به غده هیپوفیز است که دچار آدنوم می شود که با MRI تشخیص داده می شود و در صورت لزوم با جراحی اعصاب مشکل حل می شود. اما عوامل دیگری نظیر کم کاری تیروئید، داروهای اعصاب به خصوص لارگاکتیل هم می تواند باعث بالا بودن پرولاکتین باشد در نهایت ممکن است هیچ علت خاصی نداشته باشد که در این حالت اگر اختلالی در سیکل قاعدگی ایجاد نشود به درمان نیاز ندارد چون درمان های طبی موقتی است و تا وقتی مصرف می کنید اثر دارد و بعد از قطع دارو مجددا شروع می شود. در هر صورت برای بررسی های بیشتر بهتر است به متخصصین غدد مراجعه شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +