The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بعد از حاملگی خارج رحم، می‌توان باردار شد؟ راهکار پیشگیری

سوال مخاطب:

آیا بعد از بارداری خارج رحم می توان یک بارداری طبیعی داشت و چه اقداماتی برای جلوگیری از وقوع دوباره آن لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

ابتدا باید دید که حاملگی خارج از رحم شما با دارو درمان شد یا جراحی کردید و اگر جراحی شدید لوله برداشته شده یا اصلاح و پیوند شده است در هر حال شانس حاملگی خارج از رحم برای بار دوم تا ده درصد است و برای این که تکرار نشود روز دهم تا دوازدهم عادت ماهانه شستشوی لوله رحمی با سرم فیزیولوژی که در آن کورتون، آنتی بیوتیک نیز داشته باشد تا حدی موثر است ولی اگر تا سه ماه حامله نشدید بهتر است به دنبال IVF یا لقاح مصنوعی بروید که تقریبا شانس حاملگی خارج از رحم را به حداقل می رساند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +