The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

علت درد لگن در بارداری چیست و چگونه درمان می‌شود؟

سوال مخاطب:

درد در ناحیه لگن در دوران بارداری را چگونه می توان کاهش داد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

اول از همه باید علت درد در دوران بارداری را مشخص کرد آیا خونریزی پشت جفت اتفاق افتاده یا حاملگی با فیبروم یا کیست تخمدان به خصوص آندومتریوما وجود دارد که فقط باید با استراحت و داروهای شل کننده و شیاف دیکلوفناک ... آن را به حداقل رساند ولی گاهی نیز به علت بزرگی و کشش رحم به خصوص اگر چسبندگی هم وجود داشته باشد می تواند باعث درد گردد وحتی در سه ماهه اول کشش لیگمان های رحمی باعث درد می شود که گاهی با آپاندیسیت اشتباه گرفته می شود بنابراین ابتدا باید علت درد را روشن کرد بعد به درمان مناسب اقدام نمود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

منبع: نی نی +