The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

عوامل ایجاد بیماری واریکوسل چیست و چگونه تشخیص میدهند؟

سوال مخاطب:

چه مواردی باعث ایجاد بیماری واریکوسل در مردان می‌شود؟ علایم اولیه این بیماری چیست و آیا با سونوگرافی معمولی تشخیص داده می‌شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

 

واریکوسل یا وجود واریس در بیضه در کسانی که زمینه واریس دارند دیده می‌شود و عواملی مانند چاقی و ورزش‌های سنگین آن را تشدید می‌کنند و بیشتر در بیضه چپ دیده می‌شود، زیرا ورید بیضه چپ برخلاف طرف راست که مستقیما به ورید اجوف تحتانی می‌ریزد وارد کلیه شده و بعد به سیستم عمومی خون منتقل می‌شود. نشانه‌ی آن وجود درد در بیضه است و برای تشخیص پزشک بیضه را لمس کرده و برای تشخیص دقیق سونوگرافی با داپلر را تجویز می‌کند. در واریکوسل تعداد نطفه مرد بالاتر از حد نرمال است ولی حرکت آن کند و تعداد اسپرم‌ های غیرطبیعی بالا است و اکثرا با دارو و نهایتا با جراحی قابل درمان است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +