The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا دوش واژینال بتادین در پیشگیری از عفونت واژن موثر است؟

سوال مخاطب:

آیا استفاده از دوش واژینال بتادین در پیشگیری از عفونت توصیه می‌شود؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

    

هیچوقت برای پیشگیری از عفونت واژینال پیشاپیش اقدام نکنید مگر اینکه همسر شما دچار عفونت باشد که باید آن را درمان کرد یا بعد از مقاربت از دوش واژینال Douche استفاده کنید. مصرف دوش واژینال برای کسانی توصیه می‌شود که با افراد مختلف مقاربت دارند که در این حالت مهمتر از عفونت واژن باید مراقب HIV، HPV  باشند که آلودگی پیش نیاید. مصرف مداوم دوش‌های واژینال بتادین (Povidone-iodine) گاهی میکروب‌های فلور طبیعی را از بین می‌برند و به جای آن قارچ مونیلیا یا میکروب‌های دیگر به خصوص E-coli رشد می‌کنند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +