The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا ابتلا به عفونت های باکتریایی سبب سقط جنین می شود؟

سوال مخاطب:

آیا ابتلا به عفونت های باکتریایی سبب سقط جنین می شود؟

پاسخ کارشناس:

بسیاری از موجودات میکروبی موجود در مجاری تولید مثل بانوان و آقایان به طور بی‌‌ضرری همراه ما زندگی می‌کنند. اما برخی باکتری‌ها مشکل‌سازند و خطر سقط جنین را افزایش می‌دهند. دو میکروب خاص (mycoplasma hominis and ureaplasma urealyticum) در مجاری اندام تناسلی مرد و زن به ظاهر سالم زندگی می‌کنند، اما گاها می‌توانند خطر سقط جنین را افزایش دهند. در بانوان عفونت این باکتری لایه های رحم را متورم می‌کند و رشد را برای رویان غیرممکن می‌سازد. به گفته دکتر شیر، البته نشانه‌هایی از آن وجود دارد، ولی تنها راهی که متوجه شوید آیا شما و شوهرتان حامل آن هستید، آزمایش دادن است. توجه داشته باشید که معمولاً این عفونت‌ها به سادگی با آنتی‌بیوتیک ها درمان می‌شود.

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالعه بیشتر:

1- عوامل سقط جنین، چه آزمایشی برای جلوگیری از تکرار سقط لازم است؟

2- سقط بدلیل اسپرم ضعیف، آیا برای درمان احتیاج به عمل جراحی ست؟

3- سقط بدلیل اختلالات کروموزومی در اسپرم، علت چیست؟

4- سقط بدلیل عدم رشد جنین، علت و راه جلوگیری از تکرار چیست؟