The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

سقط بدلیل اسپرم ضعیف، آیا برای درمان احتیاج به عمل جراحی ست؟

سوال مخاطب:

25 سال دارم و در بارداری اول به علت تشکیل نشدن قلب جنین، در هفته ششم سقط کردم و بعد از یک سال دوباره باردار شدم و این بار هم تشخیص بارداری خارج از رحم داده شد و باز هم سقط شد، البته به تشخیص پزشک تخمک گذاری خوبی نداشتم و اسپرم همسرم نیز ضعیف است. آیا همسرم احتیاج به عمل جراحی دارد و برای رفع مشکل چه باید کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

  

خوب است که شما تکلیف را روشن کردید. زیرا ضعیف بودن نطفه همسرتان قطعا باعث حاملگی منجر به سقط خواهد شد بنابراین ابتدا شوهرتان باید درمان شود. این مشکل در اکثر موارد با دارو درمان می‌شود و اگر بعد از دو دوره درمان طبی جواب نگرفتید آن وقت می‌توان از جراحی واریس بیضه یا واریکوسل استفاده کنید. ضعیف بودن تخمک گذاری ربطی به سقط ندارد زیرا اگر تخمک گذاری ضعیف باشد، اصلا بارداری صورت نمی‌گیرد. در ضمن این مشکل هم با دادن قرص‌های محرک تخمک گذاری درمان می‌شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +