The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

5 مورد از داروهای گیاهی برای پریودی سریع

به تاخیر افتادن قاعدگی و اصطلاحاَ عقب افتادن پریودی پیش از همه چیز می تواند استرس آور باشد. ترس از یک بارداری ناخواسته ممکن است بلافاصله بعد از مشاهده نشدن خون ریزی قاعدگی در زمان مورد انتظار، به شدت ذهن شما را درگیر کند. در این میان استفاده از داروهای گیاهی برای پریودی کمک خواهد کرد که دیواره درونی رحم و یا اندومتر ریزش کرده و قاعدگی رخ دهد. در ادامه تعدادی از داروهای گیاهی برای پریود شدن سریع را به شما معرفی خواهیم کرد. 

گیاهان دارویی برای پریود شدن سریع

انواع داروی گیاهی برای پریودی به منظور آغاز خون ریزی ماهانه و حتی درمان بی نظمی های قاعدگی مورد استفاد قرار می گیرند و بر اساس منابع طب سنتی در بسیاری از موارد بسیار تاثیر گذار نیز خواهند بود. نکته بسیار مهم آن است که قاعدگی زمانی روی خواهد داد که سطح هورمون پروژسترون به هر دلیل از جمله استفاده از انواع داروها و یا حتی مصرف داروهای گیاهی برای قاعدگی، افت کند. افت پروژسترون به معنای شروع خون ریزی ماهانه است. به همین دلیل مصرف دارو های گیاهی برای پریود شدن بدون تجویز پزشک متخصص طب سنتی  می تواند با ایجاد اختلال در تعادل هورمونی بدن شما، منجر به بدتر شدن وضعیت و بی نظمی هرچه بیشتر قاعدگیتان گردد. 

همچنین درصورتی که علت تاخیر در قاعدگی مربوط به بارداری باشد، مصرف داروی گیاهی برای قاعدگی ممکن است سبب سقط جنین گردد اما نه در تمامی مواقع!

بنابر تمامی این دلایل توصیه می کنیم که اگر پریود شما عقب افتاده است و یا به علت بی نظمی قاعدگی تصمیم دارید که از داروی گیاهی برای پریود شدن سریع استفاده کنید، ابتدا این موضوع را با پزشک متخصص زنان درمیان بگذارید.

1- زنجبیل 

ازجمله داروهای گیاهی برای پریودی می توان به زنجبیل اشاره کرد. درحقیقت زنجبیل سبب شروع انقباضات رحمی شده که خود می تواند سبب ریزش لایه درونی رحم و یا همان اندومتر گردد. گرچه تاکنون تحقیقات علمی از این مساله پشتیبانی نکرده است اما اگر تصمیم دارید که برای پریود شدن زنجبیل بخورید، توصیه می شود چند قطعه زنجبیل تازه را در آب جوش دم کرده و سپس میل کنید.

2- جعفری

از جمله دیگر داروهای گیاهی برای پریودی می توان جعفری را نام برد. جعفری حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین C و apiol است که به تحریک آغاز انقباضات رحمی کمک می کند. مصرف بسیار بیش از اندازه این گیاه برای بانوان باردار به شدت مضر بوده و ممکن است سبب سقط جنین گردد. جهت استفاده از جعفری به عنوان داروی گیاهی برای باز شدن قاعدگی مقدار زیادی از جعفری تازه را آسیاب کرده، دم و سپس میل کنید.

3- زردچوبه

این داروهای گیاهی برای پریودی بر روی سطح هورمون استروژن و پروژسترون تاثیر گذاشته و سبب آغاز خون ریزی ماهانه می شود. این یافته هنوز از طریق علمی به اثبات نرسیده است اما چنانچه قصد استفاده از آن را دارید، می توانید زردچوبه را به انواع غذاها، آبمیوه و ... اضافه کنید. 

4- زعفران

احتمالا از جمله معروف ترین داروهای گیاهی برای پریودی می توان به زعفران اشاره کرد. دمنوش زعفران علاوه بر آنکه نشاط آور و ضد افسردگی است، قاعده آور قوی نیز محسوب می شود. برای رسیدن به این منظور لازم است مقدار قابل توجهی از آن را ساییده، دم کرده و سپس میل کنید.

5- گیاه کوهوش سیاه

این گیاه از جمله داروهای معروف در آغاز قاعدگی محسوب می شود اما مصرف آن با داروهای بسیار زیادی تداخل دارد. و برای بیماران قلبی و کبدی به هیچ وجه توصیه نمی گردد. 

در آخر توصیه می شود که قبل از مصرف هرگونه داروهای گیاهی برای پریودی ابتدا این موضوع را با پزشک خود درمیان بگذارید. ممکن است علت به تاخیر افتادن قاعدگی شما چیزی جز برهم خوردن تعادل هورمونی بوده و نیاز به اقدامات درمانی دیگری باشد.

 

مطالعه بیشتر:

1- نشانه ها و علائم پریود شدن در بانوان چیست؟

2- علت ترشحات قهوه ای واژن قبل و بعد از پریود چیست؟

3- کاپ قاعدگی چیست و استفاده از آن چه مزایا و معایبی دارد؟