The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

انتخاب صحیح سایز لباس بارداری چگونه است؟

می توانم به جرأت به شما بگویم پیدا کردن سایز لباس بارداری و نیز خرید لباس دوران بارداری به اندازه‌ای که به نظر می‌رسد ترسناک نیست؟ من می‌دانم. مانند بسیاری از مادران باردار فکر می کنید، خریدن لباس بارداری مانند یک کابوس است. شما دوست ندارید یک لباس گشاد و شلخته انتخاب کنید و نمی‌خواهید شکم خود را در یک لباس تنگ تحت فشار قرار دهید. به همین دلیل ما امروز قصد داریم نگاهی بیاندازیم به چگونگی متناسب بودن لباس بارداری. من قصد دارم به آنچه شما باید درباره سایز دوران ‌بارداری بدانید و چگونگی تعیین اندازه مناسب بپردازم و البته، این کار زیاد سخت نیست.

اهمیت سایز لباس بارداری

من فکر نمی‌کنم نیازی به ذکر جزئیات راجع به اینکه چرا سایز لباس بارداری مهم است، باشد ما همه آن را می‌دانیم. هیچکس دوست ندارد خود را در آیینه ببیند و احساس ناخوشایندی داشته باشد. با این حال این موارد در بسیاری از مادران باردار مشهود است. در دوران بارداری، بدن شما دچار تغییرات اساسی می‌شود. این تغییرات می‌توانند تا مدتها پس از تولد نوزاد با شما بمانند و در بعضی موارد نیز بدن شما هرگز مانند قبل از بارداری نخواهد شد. متاسفانه تصویر شخصی شما از خود و عزت نفس تان ممکن است به طور موقت آسیب ببیند. با وجود افزایش وزن و هورمون‌ها، دیگر لباس‌های معمولی شما به تن تان برازنده نیستند، با داشتن لباس مناسب بارداری احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و با اعتماد به نفس ادامه می‌دهید.

چگونه سایز لباس بارداری را پیدا کنیم؟

شما چگونه سایز لباس بارداری را پیدا می‌کنید؟ در اکثر موارد در اوایل بارداری سایز لباس بارداری شما تقریباً همان سایز قبل از بارداری شما است. اگر شما قبل از بارداری سایز متوسط می‌پوشیدید اکنون نیز همان سایز را در لباس های ویژه دوران بارداری انتخاب کنید. همین امر در مورد شلوار شما نیز صادق است. بانوانی که قبل از بارداری سایز آنان 10 بوده، حالا نیز همان اندازه هستند. ممکن است در مواردی شما بخواهید یک سایز متفاوت از زمان معمول را برای دوران بارداری خود انتخاب کنید. صادقانه بگویم همه اینها به اندازه و سایز مارک مورد نظر و نحوه بارداری شما بستگی دارد. اینجاست که اتاق‌های پرو می‌توانند به کمک شما بیایند. پیشنهاد می‌کنم چند سایز مختلف از یک لباس را انتخاب کنید. یکی در اندازه قبل از بارداری و همچنین سایز بزرگ‌تر و کوچک‌تر. سپس به اتاق پرو بروید و همه آنها را امتحان کنید. هر کدام که در آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید را باید انتخاب کنید. در تجربه من، تنها مشکلی که وجود داشت با شلوار بود. من قبل از بارداری سایز 8 بودم، اما شلوار جین سایز 8 ویژه بارداری دائماً پایین می‌آمد. با انتخاب یک سایز کوچک‌تر توانستم شلوارهای متناسب پیدا کنم. بیشتر پیراهن‌ها و بلوزها هم حالت کشی دارند و شما می‌توانید یک سایز کوچک‌تر انتخاب کنید و بسته به نوع طراحی لباس، ممکن است در لباس غیر بارداری نیز گاهی یک یا دو سایز بزرگ‌تر برای شما مناسب باشد. این جایی است که باید مراقب باشید. اگر سایز کوچک یا بزرگتر انتخاب کردید، حتماً قبل از خرید لباس آن را امتحان کنید.

چه موقع باید برای خرید لباس بارداری اقدام کنید؟

هر مادر بارداری را به طور متفاوت تجربه می‌کند. در حالی که بعضی از مادران تقریباً بلافاصله افزایش وزن و کشش را احساس می‌کنند، برخی دیگر خوش شانس هستند و می‌توانند لباس‌های معمولی خود را به مدت بیشتری بپوشند. در بارداری شما زمان مشخصی وجود ندارد که بتوانید از لباس‌های بارداری استفاده کنید. زمانی که احساس ناراحتی در لباس‌های معمولی شروع می‌شود، باید لباس بارداری را به تن کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید، چند مورد مفید برای شما ذکر می‌شود:

• دکمه شلوار شما دیگر بسته نمی‌شود: اگرشما هنوز حاضر نیستید شلوار معمولی خود را کنار بگذارید، می‌توانید از ترفندهای مختلف برای بسته نگه داشتن دکمه استفاده کنید. کش مو را بگیرید و آن را از سوراخ جا دکمه رد کنید و سپس دو طرف شلوار را بگیرید و کش مو را روی دکمه حلقه کنید.

• شکم شما از پیراهن‌تان بیرون می‌زند: اگر شکم شما از پیراهن بیرون می‌آید، احتمالاً وقت آن رسیده است که چند لباس بارداری خریداری کنید.

• سینه بند شما به سینه‌تان فشار می‌آورد: سینه بند مناسب و به اندازه برای راحتی و سلامتی سینه‌های شما ضروری است. اگر سینه بندهای شما تنگ شده است، باید چند سینه بند مخصوص بارداری یا شیردهی تهیه کنید.

• دیگر لباس‌های دکمه دار خود را نمی‌توانید بپوشید: اگر یک تاپ یا بلوز در زیر این لباس‌ها بپوشید، نیازی به بستن دکمه‌های آنها نخواهید داشت و می‌توانید مدت طولانی‌تری آنها را بپوشید.

• احساس نفخ در شکم دارید: این اتفاق برای من افتاد و من با استفاده از کش مو توانستم شلوار خود را بدون فشار به شکم و ایجاد نفخ مدت بیشتری بپوشم.

سایز لباس حاملگی، در بارداری چی بپوشیم؟

 اگر ایده خریدن لباس‌هایی که پس از چند ماه باید آنها را جمع ‌آوری کرده و کنار بگذارید برای شما آزاردهنده است، ناراحت نباشید. من چند پیشنهاد برای شما دارم. این موارد بسیار متنوع هستند و ممکن است حتی پس از بارداری نیز پوشیده شوند و راستش را بخواهید شما احتمالاً چند ماه اول پس از تولد نوزاد می‌توانید این لباس‌ها را بپوشید.

• دامن‌ها و لباس‌های ماکسی: این لباس‌ها از اکثر سبک‌های دیگر حالت کشی بیشتری دارند و معمولاً دارای پوشش مناسبی هستند. آنها معمولاً قابل تنظیم هستند و در بدن جا باز می‌کنند و برای ماه‌های گرم بهتر هستند. حتی ممکن است برخی از آنها برای زمان شیردهی هم مناسب باشند.

• تاپ‌های راحت: اکثر تاپ‌های دوران بارداری در قسمت شکم گشاد و شل هستند. اگر شما چند رنگ مختلف مانند سیاه، سفید و خاکستری این تاپ‌ها را در سبک ساده خریداری کنید، می‌توانید آنها را با بسیاری از لباس‌های دیگرتان ست کنید.

• شلوار استرچ (لگین): شلوارهای لگین به دلیل راحتی بسیار محبوب هستند. می‌توانید آنها را زیر یک تی‌شرت بلند و راحت و یا با یک پیراهن بپوشید و همیشه احساس راحتی کنید. بیشتر لگین‌های مخصوص بارداری دارای یک کمربند پهن هستند که از کمر محافظت می‌کنند.

• شلوار جین و لباس‌های سرهمی: دو گزینه اصلی در اینجا وجود دارد. بعضی از آنها دارای نوار شکمی هستند و برخی دیگر دارای نوارهای کشی در دو طرف. هر دو موثر هستند، اما من شخصاً نوارهای کشی در طرفین را ترجیح می‌دهم. آنها ظریف‌تر هستند و پس از زایمان نیز به راحتی قابل استفاده‌اند.

زمان خرید کردن

آیا از این مقاله چیز جدیدی یاد گرفتید؟ آیا ‌متوجه شدید که انتخاب لباس بارداری چقدر راحت است؟ اگر سایز قبل از بارداری خود را بدانید همیشه می‌توانید مناسب ترین سایز لباس بارداری را نیز پیدا کنید. البته باید در نظر داشته باشید که مارک‌های مختلف اندازه‌های متفاوت دارند. اگر اینگونه باشد، کافی است چند لباس مختلف با سایزهای متفاوت انتخاب کنید و آنها را امتحان کنید. بعلاوه می توانید درمورد سایز بندی لباس بارداری در برندهای مختلف از نمایندگی فروشگاه ها کمک بگیرید.

مطالعه بیشتر:

1- تو بارداری چی بپوشم؟راهنمای انتخاب لباس در بارداری

2- از کی لباس بارداری بپوشیم ؟ انتخاب سوتین بارداری و شیردهی

3- پوشیدن لباس بارداری،زمان مناسب برای پوشیدن لباس بارداری

4- آیا لباس تنگ در بارداری برای جنین ضرر دارد؟ عوارض و مشکلات

?پرسش و پاسخ های لباس بارداری

بهترین جنس برای لباس بارداری چیست؟

بهتر است برای لباس بارداری جنس های نخ و پنبه را انتخاب کنید تا گرفتار حساسیت های پوستی در این دوران نشوید.

در بارداری تا چقدر تغییر سایز می دهیم؟

نمی توان پیش بینی کرد که شما در بارداری چقدر تغییر سایز می دهید، این مساله به مقدار اضافه شدن وزنتان در این دوران بستگی دارد. ممکن است فقط در ماه های آخر به لباس های بزرگتر نیاز پیدا کنید و یا به علت اضافه وزن و ورم بیش از حد از همان میانه های بارداری مجبور به خریدن لباس بارداری شوید.

آیا لباس ماکسی برای دوران بارداری مناسب است؟

• دامن‌ها و لباس‌های ماکسی اکثر دارای پوشش مناسبی هستند. آنها معمولاً قابل تنظیم هستند و در بدن جا باز می‌کنند و برای ماه‌های گرم بهتر هستند. حتی ممکن است برخی از آنها برای زمان شیردهی هم مناسب باشند.

آیا پوشیدن شلوار تنگ در بارداری ضرر دارد؟

بله. در بارداری به هیچ وجه شلوار تنگ نپوشید زیرا خونرسانی در لگن را محدود کرده و می توانند خونرسانی به جنین را کم کنند.

منبع: momlovesbest